Kova Burcu Eylül 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Eylül ayında kova burcu, bu ayki tüm ilişkilerinde sabırlı ve temkinli olması gerekiyor. Cesaret, şu anda tek gerçek arkadaşınız olabilir. İhanet, para kaybı ve hayal kırıklıklarından muzdarip olma ihtimaliniz olduğu için kimseye körü körüne güvenmemek daha iyidir. Ayrıca gizli veya çok açık olmayan bir muhalefetle yüzleşmeniz gerekebilir, ancak bu yalnızca geçici olabilir. Barışçıl müzakereler, diplomasi ve hatta ceza tehditleri gibi durumun ihtiyaçlarına göre çeşitli araçları benimseyen insanlarla ve meselelerle uğraşmanız gerekebilir.

Finansman iniş çıkışlar görebilir ve harcamaları kontrol altında tutma ihtiyacı vardır. Ayrıca ebeveynler ve diğer akrabalar ile fikir ayrılıklarıyla mücadele etmeniz gerekebilir, ancak bu sadece kısa ömürlü olabilir. Çocuklara da dikkatle bakılması gerekebilir. Bununla birlikte, aile hayatı size mutluluk verirken iş cephesi huzurlu kalabilir. Bazılarınız kutsal yerlere hacca gidebilir.

Kova Burcu Aylık Burç – Eylül 2020

Aşk İlişkisi: Bu aşk için ideal bir zaman olmayabilir. Aşıklar arasında bazı geçici yanlış anlaşılmalar olabilir. Bu nedenle, şimdi yeni bir ilişkiye girmeniz tavsiye edilmez. Ancak karı koca birbirleriyle yakın bir ilişki kurmayı umut edebilir ve bu, evli yaşamda mutluluğa yol açabilir. Evlilik ittifakları kurma çabalarınız da başarılı olabilir.

Finans: Ekonomik durumunuz yavaş olabilir. Parasal talepleri karşılamak için birikimlerinize geri dönmeniz gerekebilir. Hatta bazılarınız ailenin ihtiyaçlarını karşılamak için kredi almak zorunda kalabilir. Ancak, belirli çabalardan sonra makul bir gelir elde edebilirsiniz. Yine de, ailenizin uzun vadeli gereksinimleri için makul planlara para yatırmanız tavsiye edilir.

Kariyer: İş artık sorunsuz ilerlemeli. Bununla birlikte, işinizi tüm ciddiyetle almanız ve görevlerinizi azami özenle yerine getirmeniz tavsiye edilir. Sizi ilgilendirmeyen konulara karışmaya çalışmayın. Ayrıca, daha yüksek yetkililere karşı özgür davranmayın ve ayrıca çalışan arkadaşlarınıza karşı fazla açık veya dürüst olmayın.

İş: Artık ticaretinize daha fazla odaklanmak daha iyidir. Mevcut işlemlerinize ve işlemlerinize konsantre olmaya çalışın ve yeni girişimler başlatmaktan veya yeni yatırımlar yapmaktan kaçının. Bununla birlikte, faaliyetlerinizde sergilediğiniz güven, şimdi zor durumlarda bile sizi başarılı bir şekilde görebilir.

Profesyoneller: Kova burcu uzmanları gelecek vaat eden bir zaman dileyebilirler. Performansınız benzersiz becerilerinizi ortaya çıkarabilirken, yetenekleriniz ve bağlılığınız size birçok fayda sağlayabilir. Bununla birlikte, şu anda sizden farkındalık ve sabır isteniyor.

Sağlık: Kondisyonunuzla ilgili küçük sorunlar ortaya çıkabilir, ancak bunlar yakında ortadan kalkabilir. Gereksiz korkulara ve olumsuz düşüncelere teslim olmamaya çalışın. Bunun yerine, olumlu bir zihin çerçevesi geliştirin ve bu hem fiziksel hem de zihinsel refahı iyileştirmeye yardımcı olabilir. Sağlıklı bir yaşam için besleyici maddeler ve doğal yiyecekleri düzenli olarak tüketmek daha iyidir.

Eğitim: Öğrenciler tembel olmaktan kaçınmalı ve artık çalışmalarına tamamen konsantre olmalıdır. Ayrıca, sağlık durumunuzun eğitim arayışlarınızı etkilemediğinden de emin olmalısınız. Başarıya ulaşmak için sıkı çalışmanın alternatifi olmadığını anlamanın tam zamanı. Diğer öğrencilerden destek alabilirsiniz, ancak zararlı derneklerden uzak durmaya dikkat etmelisiniz.

Şanslı tarihler: 2,4,5,6,7,8,9,12,13,14,15,21,22,23,26,27,28,29.

Şanssız tarihler: 1,3,10,11,16,17,18,19, 20,24,25,30.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status