Kova Burcu Eylül 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Eylül ayında kova burcu sizin için etkili bir dönem olacaktır. Net hareketleriniz mükemmel sonuçlar verecektir. Duygularınızı kontrol etmeniz gerekiyor; bazen aşırı duyarlı olabilirsiniz. Yeteneklerinizi net bir şekilde gösteren zorlu çalışmalara hazır olun. Eşinizle romantik bir geziye çıkabilirsiniz. Sık seyahatler size zevk verecek. Sosyal hayatınız etkili ve dikkate değer olur. Sorunları hızlı bir şekilde gidermek için güçlü bir danışman olacaksınız. Parasal kazançların tadını çıkaracak ve aileniz için bazı lüks ürünler satın alacaksınız. Ayrıca güçlü sağlığın tadını çıkarırsınız.

Eylül’de kova burçları çeşitli stresli durumları çözmek için daha fazla seferberlik gerektirecektir. Mahkemede veya davada yer alanlarınız için daha fazla gerginlik ortaya çıkacaktır. Sizden destek alacak kişilere yardım etmeniz gerekecektir. Ciddi bir hayat draması yaşayacaklar ve karışıklıklarında her yerden yardım ve umut arayışında olacaklar. Eylül beklenmedik bir yolculuk ya da beklenmedik bir kazanım, yeni bir fırsat ya da teklif getirecektir. Başka bir yerden insanlar (veya kurum) ile bir bağlantısı olacaktır. Yakın ve uzaktaki insanlarla yeni ve eski dostluklarınıza çok iyi bir gelişme gelecektir.

Bu ay farklı ortak hareketler, toplantılar veya kamu girişimleri planlayacaksınız. Mali nitelikteki çatışma durumlarını incelemek ve diplomasi ile aşmak zorunda kalacaksınız. Bir çocuk veya genç bir kişi ile ilgili olacaktır. Büyük olasılıkla, bu daha büyük bir gider ya da yatırım yapmak için ihtiyaç (veya istek) ile ilgisi olacaktır. Eylül’deki güzel ya da unutulmaz deneyimlerin bazıları bir kadınla ilgili olacak.

Bu ay kadınlarla iletişiminiz farklı olumlu durumlar veya sizin için değişikliklerle sonuçlanacaktır. İşinizde, önemli bir mali ya da profesyonel başarıya, iyi yapılmış bir işe ya da çekici bir teklife sahip olmaktan mutluluk duyacaksınız. Yeni bir işe ya da yeni bir eğitim seviyesine başlarsanız, hedeflerinize ulaşmak için şanslı olursunuz.

Kova Burcu Eylül 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Sevgi ve ilişkiler söz konusu olduğunda, bu ay boyunca gerçek duygularınızın aşka dönüşme şansı vardır. İlişkinizi aktif olarak koruyacaksınız. Sevdiklerinizle güvenilir bir ilişki kazanabilirsiniz. Kişisel yaşamınızda size memnuniyet verici olabilecek yeni sorumluluklar alacak ve üstleneceksiniz. Çiftler, mutluluk ile dolu zengin bir hayatın tadını çıkaracaklar.

Kova Burcu Eylül 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay, daha az iş baskısı ile kariyeriniz açısından ortalama bir dönem olacaktır. Taahhütlerinizi doğru bir şekilde yerine getirmeniz gerekiyor. Kariyer hayatınızda ilerlemenin tadını çıkarmak için ek süre çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Sorunları çözme konusundaki bağımsızlığınız kayda değerdir. Yardım almak ve başarıyı tatmak için meslektaşlarınıza destek olun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status