Kova Burcu Ekim 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Ekim ayında kova burcu, Gezegensel Kova Efendisi Satürn, bu ay Ay burcundan itibaren 12. Evden geçiş halindedir ve bu, Kova burcununkayıplara ve israflara yol açmasına neden olabilir. Tıbbi harcamalar da olabilir. Annenin sağlığına da dikkat edilmesi gerekebilir, oysa annenin yanı sıra babanız için de geçici farklılıklar olabilir.

Lütfen şimdi başkalarına kefil olmayın. Bununla birlikte, küçük engellere ve zorluklara rağmen meslekte bir ilerleme olabilir. Cesaretiniz ve güven seviyeniz önemli ölçüde yükselebilir.

Geliriniz ailenin ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılamaya yetebilir. Ev hayatı tatlı ve neşeli olacak. Bazılarınız uzun zamandır denediğiniz banka kredisi alabilir.

Siz kardeşlerden kazanç elde ederken, çocuklar da sizin mutluluğunuza katkıda bulunabilir.

Kova Aylık Burç – Ekim, 2020

Aşk ve İlişkiler: Şimdi aşk olabilirsiniz. Buna göre, birkaçınızın hayatında romantizm çiçek açarken, zaten aşık olanlar yakın bir bağın tadını çıkarabilir. Sevgi ve şefkat, karı-koca ilişkisini de yönetebilir ve bu, ev hayatını keyifli hale getirebilir. Hatta bazılarınız şehir dışı eğlence gezilerine bile devam edebilirsiniz.

Para ve Kariyer: Ekonomik durumunuz önemli bir ilerleme kaydedebilir. Tutarı size borçlu olabilirsiniz, ancak uzun süre beklemede olabilirsiniz. Beklenmedik parasal makbuzlar da kartların üzerinde. Serbest meslek sahipleri ve iş adamları önemli karlar elde edebilir. Birkaçınız taşınır veya taşınmaz bile edinebilir

Sağlık: Sağlığınız genel olarak iyileşebilir. Ancak soğuktan dolayı kulak burun boğaz problemleriniz olabilir; ancak bunlar yakında iyileşebilir. Ancak gelecekte gereksiz tıbbi harcamalardan kaçınmak için, lütfen sağlığınızı ve diyet kontrolünüzü sürdürme konusunda dikkatli olun. Yoga ve meditasyon yapmak bu konuda yardımcı olabilir.

Şanslı Tarihler:1,3,4,5,7,8,9,12,13,14,17,18,19,21,22,23,26,27,28,29

Şanssız tarihler: 2,6,10,11,15,16,20,24,25,30

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status