Kova Burcu Ekim 2017 Yorumu

2017 yılının Ekim ayında kova burcu için bekleyiş ayı olacak diyebiliriz. Özellikle almanız gereken bazı kararlar için acele etmemelisiniz. Bu ay alacağınız bazı kararlar ilerleyen dönemde sizin pişman olmanıza yol açabilir. Özellikle iş kurmak, evlenmek ya da ayrılık gibi konularda kesin karar almadan önce biraz zamana bırakmalı, beklemelisiniz. Çünkü bu ay duygusal anlamda kafanız çok karışık olabilir. Emin olmadığın hiçbir konuda karar almaman senin için en hayırlısı olacak. Bu ay hayatınızda bazı yenilikler olabilir. Bir süredir beklediğiniz değişim bu ay gerçekleşmeye başlayacak. Ancak beklentilerinizi karşılaması için bir süre daha beklemeli, özellikle kariyer alanında yükseliş sinyallerini alabilirsiniz. Eğer ilişkinizde problemler yaşıyorsanız, üstelemeyin. Hayatındaki ufak tefek değişiklikler bile seni mutlu etmeye yetip artacak.

Ekim ayının başlarında çok huzursuz olabilirsin. Özellikle 5 Ekim dolunay etkisi sebebiyle bir süre iç huzuru yakalamakta güçlük çekebilir ve umutsuzluğa düşebilirsiniz. İlişkilerde de alınganlık ya da uzlaşmakta zorluk olabilir. Ancak yeni hayaller kurmaya başlayacak, yeni umutlara yelken açmak isteyeceksin. Ayın başlarında motivasyonun düşük olsa da hedeflerinden kesinlikle vazgeçmemelisin. Yeni hayallerinin yanında emek verdiğin şeyler için de umutların hiç solmasın. Partnerin ile ayın başında bazı sorunlar baş gösterebilir. Ona karşı hisleriniz karışabilir. Özellikle üçüncü şahıslar yüzünden aklınız karışabilir.

Ekim ayının ortalarında rutin hayatında küçük değişiklikler seni bekliyor olacak. Ev hayatınızda yeni bir eşya alabilir ya da düzen değişikliği yapabilirsiniz. Eğer uzun soluklu bir ilişkiniz varsa, 14 Ekim sonrasında çok ciddi bir karar sizleri bekliyor. Karşı tarafın da isteği üzerine ya ilişkinizde evlilik kararı alacak, ya da ayrılmak zorunda kalacaksınız. Çünkü partneriniz artık ilişkinizin adının konmasını isteyebilir. Bu ay bazı şeyleri zamana bırakırsanız, gelecek ay hiç pişman olmayacaksınız. Küçük şeyler sizi mutlu edecek.

Ekim ayı sonlarına doğru güçlü bir karaktere sahip olsanız da duygularınız iyice karışabilir ve ilişkilerde denge kurmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Ayın son günlerinde ise çok tutkulu olacak ve aşkın hayatınızın merkezinde olmasını isteyeceksiniz. Parasal konularda herhangi bir problem olmaması sebebiyle rahat edeceksiniz. Ayın başındaki huzursuzluk yerini kararlılığa almaya başlayacak.

Kova Burcu Ekim 2017 Aşk Yorumu

Sevgilisi olan kova burçları Ekim ayında duygusal yönde baskı hissedebilirler. Ayın başlarında ani evlilik ya da ayrılık kararı alınabilir. Özellikle uzun süreli ilişkilerde artık beklentiler değişecek. Aile içinde ya da sosyal çevrenizde çok aktif olmanız sebebiyle aşk hayatınızı aksatıyor olabilirsiniz. Bunun farkına varınca, partnerinizin gönlünü almak zor olacak. Hep kendiniz haklı gibi konuşmak yerine, başkalarına dert yanarken partnerinizin de haklı olduğu konulara değinmeli, bazı hatalarınızı kabullenmelisiniz. Yoksa ilişkinizde sorunlar hiç bitmeyecek. Bu ay ilişkinizi kurtarmak sizin elinizde olacak.

Bekar ve yalnız olan kova burçları bu ay eski hataları tekrarladıkları takdirde tekrar aynı problemler ile karşılaşacaklar. Bazı huylarınızı değiştirmediğiniz takdirde, ilişkiye başlasanız bile yine karşı taraf sizi sürekli suçluyor olacak. Ekim 2017’de karışık duygular hissedebilirler. Bu nedenle yeni bir ilişkiye başlamadan önce bu ayın geçmesi senin için daha hayırlı olacak. Aşk hayatında bazı şeyleri zamana bırakmalısınız. Geçmiş defterleri kapamak da sizin için hayırlı olabilir.

Evli olan kova burçları karşı tarafı anlamakta zorluk yaşayabilirler. Eşiniz artık bir şeylere isyan edebilir. İlişkinize sahip çıkarsanız ve tüm sorumluluğu üstlenirseniz, ilişkinizi kurtaracaksınız. Ancak umursamaz olursanız, evliliğiniz kırılma noktasına gelebilir.

Kova Burcu Ekim 2017 Kariyer Yorumu

Kova burcu Ekim ayı iş ve kariyer alanında bir süre daha sıkıntı çekebilir, çaba gösterebilirsiniz. Bu ay da bazı beklentileriniz ve hedefleriniz için sıkı çalışmanız gerekecek. Özellikle ortak iş yapan kişiler ortakları ile bazı sorunlar yaşayabilirler. Ancak bu ayın başından itibaren yeni kararlar almamalı, mevcut düzeninizi korumalısınız. Lakin ileriki aylarda sıfırdan bir şeylere başlamanız gerekebilir. Bazı aksaklıklar yakanınızı bırakmıyor olabilir. Bu ay mesleki anlamda çok sabırlı olursanız, kazanan sizler olacaksınız. Yeni bir proje ya da yatırım kararı almamaya gayret edin. Mevcut düzeninizi korumaya çalışın. Gelen teklifleri hemen değerlendirmek yerine zamana bırakmanız önemli olacak.

Kova burçları Ekim ayı parasal konularda herhangi bir değişiklik yaşamayacaklar. Harcamalarınız ve gelirinizde bir değişiklik beklenmiyor. Ancak bu ay hedeflerinizden vazgeçmemeli, kafanızın karışık olduğu iş konularında karar almadan önce bekleyin ve başkalarına danışmayı deneyin.

Kova Burcu Ekim 2017 Sağlık Yorumu

Ekim ayında kova burçlarının sağlıklarında kontrolden geçmeleri gerekebilir. Bazı şüpheleriniz neticesinde sağlık kontrolü yaptırmak isteyebilirsiniz. Bu ay kilo alma şikayetiniz olabilir. Bunun altında yatan nedeni öğrenmek için doktora gitmeniz önemli olacak. Çünkü bazı hastalıklar sebebiyle son zamanda kilo alıyor olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status