Kova Burcu Aralık 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Aralık ayında kova burcu, sosyal ağlardan ve arkadaşlıklardan yararlanabilir. Bazıları için iş cephesinde de değişiklikler beklenebilir. Zihinsel ve duygusal olarak geride tutmaya çalıştığınız şey şimdi ortaya çıkabilir ve arkadaşlarınızdan ve iyi dileklerinizden destek bekleyebilirsiniz. Kendinize olan inancınız nedeniyle genel olarak herhangi bir değişiklikten yararlanabilirsiniz. Ayrıca değişimin hayattaki tek değişmezlik olduğunu fark edebilir ve böylece kişisel ve profesyonel olarak herhangi bir değişikliğe uyum sağlayabilirsiniz.

Aşk ve ilişkiler: Aşk artık odak noktanız olabilir. Ancak Mars gezegeninin konumu nedeniyle çok cüretkar kalabilirsiniz ve bu eşinizin hoşuna gitmeyebilir. Hatta başkalarına ve özellikle partnerinize otoriter görünebilirsiniz, oysa gerçek şu ki, sadece kendinize olan güveninizi göstermek isteyebilirsiniz. Bununla birlikte, aynı zamanda, Venüs sizi yumuşak bir şekilde konuşturabilir ve Güneş, parlaklığınızı ve gösterişinizi başkalarına göstermenize yardımcı olabilir. Bu ay aşk ilişkilerinde ilerleme ve bundan sorumlu olma hakkında olabilir.

Finans: Para akışı sizin için iyi olabilir. Daha önce yaşadığınız herhangi bir düzensizlik veya finansal stres bu ay tersine dönebilir. Size ödenmesi gereken ve takılıp kalan ödemeler de bazı durumlarda Allah’ın rahmetiyle size ulaşabilir. Bazılarınız bankalar, arkadaşlar veya akrabalar ile bekleyen kredilerinizi ve borçlarınızı da temizleyebilir ve yeni yılda hayatınızda yeni bir sayfa açabilir.

Bakınız: Kova 2021 Yorumu

Kariyer: Performansınızda mükemmel olabilirsiniz ve bu dönem sağlam profesyonel gelişiminizi sağlayabilir. İş yerinde kalbinizin istediği kadar ilerleyebileceğiniz bile söylenebilir. Başarıya giden yolda hâlâ engelleriniz olabilir, ancak bunların üstesinden nasıl geleceğinizi ve teker teker yolunuzdan kaldıracağınızı biliyor olabilirsiniz. Hatta patronunuzla maaş artışı ve iş rolü hakkında konuşabilirsiniz, çünkü şimdi hak ettiğinizi düşündüğünüz şeyi talep etme cesaretine sahip olabilirsiniz.

İş hayatı: Ortaklık işi bu ay sizin için olumlu olabilir. Bazılarınız gelecekteki iş ortaklarınızla tanışabilir ve onlarla iyi anlaşmalar yapabilir. Hatta sizin lehinize sonuçlanabilecek rekabetçi işlere veya ihalelere bile gidebilirsiniz. Ancak yatırımlara gitmeden önce dikkatli olmanız ve gerekli tüm önlemleri almanız gerekebilir. Ayrıca risk alma konusunda dikkatli karar vermeniz gerekebilir.

Profesyoneller: Kova burcu uzmanları, genellikle herhangi bir konuda kanıta dayalı tartışmalara giden araştırma severler olabilir. Herhangi bir eylemde bulunmadan önce, herhangi bir eylemin avantajları ve dezavantajları dahil, bir konunun tüm yönlerini bilmek isterler. Bilginiz ve deneyiminiz, şimdi işyerinde üstlerinizin takdirini kazanabilir. Ancak başkalarının övgülerinden çok bencil olmamak için dikkatli olun. Bunun yerine, kendi iyiliğiniz için topraklanmış kalmaya ve alçakgönüllü olmaya çalışın.

Sağlık: Şu anda sağlığınız iyi olabilir ve herhangi bir tıbbi müdahaleye ihtiyacınız olmayabilir. Baş ağrısı veya iş stresi gibi küçük sorunlar bile, eğer varsa, şimdi ortadan kalkabilir. Egzersiz yapar, meditasyon yapar ve sağlıklı beslenirseniz, gelecekte formunuzu koruyabilirsiniz.

Eğitim: Öğrenciler genel olarak iyi bir ay umabilirler. Yurt dışına çıkmaya çalışanlar artık başarılı olurken, eğitim kredileri de çok fazla sorun yaşamadan alınabilir. Eğitim kurumu ve seçtikleri kurs konusunda titiz olan öğrenciler, istedikleri şeyi şimdi şansla elde edebilirler. Öğrenciler çalışmalarına sıkı bir şekilde odaklanabilir ve mükemmelleşebilir, hatta bazıları rekabetçi sınavlarda veya iş konularında şanslı olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status