Kova Burcu Aralık 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Aralık ayında zorlu çalışmaları ve samimi çabaları için sonuçları toplaması için doğru zaman olabilir. Profesyonel istekler büyüdükçe, ticaret için onlara yeni vizyonlar açılır. Şimdi pozitiflik ve iyimserlikle dolup taşabilirler. Çalışmalar çok seyahat etmeyi gerektirebilir, bu da onları birçok yere götürebilir ve çeşitli kültürlere ait ve farklı geçmişlerden gelen insanlarla tanışmak için fırsatlar sunar. Bu ziyaretlerde geliştirdikleri temaslar yeni alanlara girme ve yeni ittifaklar kurma konusunda kendilerine yardımcı olabilir. Bu süre tüm açıklıkları verimli olanaklara dönüştürmek ve bunlara başarı sağlamak için uygun olabilir. Bazı insanlar, bazı kişisel sorunlardan dolayı küçük duygusal rahatsızlıklar yaşayabilirler. Ancak yine de bu onları çok fazla etkilemeyebilir ve sağlık normal kalabilir.

Aralık’ta kova burçları yeni insanlarla tanışacaksınız ve genç bir adamla tanışmak bir şekilde çıkarlarınızı ve dünya görüşünü veya planlarınızdan bazılarını değiştirecektir. Aralık ayında bir şans kazanacaksınız ya da Oğlak burcu, Başak ya da Boğa burcunun işareti altında doğmuş bir adam sayesinde bir tür şansa sahip olacaksınız. Bu ay endişelenecek bir şey olacak, ama bu değişmek için en iyi zaman değil, daha da duygusal olarak kararsız olacaksınız. Koç, Aslan ya da Yay burcunun işareti altında doğmuş bir kişinin sözleri ya da eylemleri tarafından rahatsız edilmiş hissedebilirsiniz.

Aralık ayında, evinizin yanı sıra Noel veya Yeni Yıl hediyeleri için alımlar planlayacaksınız. Seçimlerinize dikkat edin, sadece düşük fiyattan dolayı promosyon ürünleri satın almak için acele etmeyin. Çünkü kalite sizi çok hızlı bir şekilde hayal kırıklığına uğratır. Bu ay için beklentilerinizden çok azı, onları nasıl planladığınız konusunda önemli olur. Beklenmedik olaylar ya da yeni ortaya çıkan yeni durumlar olumlu ya da olumsuz değişiklikler ile sonuçlanacaktır.

Bu ay bildiğiniz biriyle ilgili hoş olmayan bir haber beklentisine sahip olsanız da, yine de sizi şaşırtacaktır. Aralık önemli başarı sonuçlarına ulaşabileceğiniz bir iş veya görüşme için iyi bir ay olacaktır. Aralık ayında, yakın ve uzaktaki arkadaşlarınızdan daha fazla mektup veya e-posta alacaksınız. Bazıları sizi, belirli bir etkinliğe sahip olup olmadıklarına dair evlerini ziyaret etmeye davet edeceklerdir. Bu, kariyerleri ve işleriyle ilgili 35 yaş üstü kadınlar için özel bir ay olacak.

Kova Burcu Aralık 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Sevdiğiniz insan ile büyük bir bağ kurabilirler ve nezaketleri ve hassas yaklaşımı buna çok şey katılabilir. Çiftler arasında mükemmel bir anlaşma olabilir ve her ikisi de ilişkide kendini iyi hissettirebilir. Bu ay evlilik için elverişli görünüyor ve bu nedenle, bir ilişkide olanlar, şimdiki hayatlarını birleştirmeyi planlayabilir.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu 2019 Yorumu

Kova Burcu Aralık 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Finansal güç şu anda kova için bir varlık olarak kalabilir. Yatırımlar onlara etkileyici parasal kazançlar sağlayabilir, harcamalar da fazla olmayabilir ve bunlar önemli tasarruflarla birleştirilebilir. Yeni tasarruf ve yatırım fırsatları da şimdi onlar için açılmakta ve finansal pozisyonlarını daha da iyileştirebilmektedir. Kararları ve sürekli çabaları onlara istenen sonuçları getirebilir, saygı ve takdir kazanabilir. Meslektaşları ile sürdürdükleri samimi ilişkiler onların performanslarında ve imajlarını sürdürmede onlara yardımcı olabilir. Çevresinde hakim olan çok rekabetçi bir ortamdır ve bu nedenle birden çok görevi ele almak kendi avantajları için işe yarayabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status