Kova Burcu Aralık 2017 Aylık Yorumu

2017 yılının Aralık ayında kova burcu bu ay kendi sınırlarınızı zorlamak isteyebilirsiniz. Mars, 9 Aralık‘ta su grubu olan Akrep burcuna giriyor. Bu nedenle daha iddialı, enerjik ve yaşamınız için hedeflerinize odaklanmış hissedebilirsiniz. Kendiniz için yeni hedefler belirleyebilir, doğru yoldan gitmek ve doğru yoldan ilerlemek için çalışabilirsiniz. İlerleme kaydedip başarıya ulaşabilmeniz için daha disiplinli ve odaklanmış olabilirsiniz. Bazılarınız bu geçiş döneminde oldukça başarılı olabilirler. 1 ila 1,5 yıl önce başladığınız şeylerin doruk noktasını görebilirsiniz. Bazılarınız engellere çarpabilir, gecikme yaşanabilir veya başarısızlık da olabilir. Böyle bir durumda, yaklaşımınızı değiştirmeniz veya nerde hata yaptığınıza yönelik kendinize karşı dürüst olmanız gerekir. Gerçekten ne yapmak istediğinizi bildikten sonra şanslı olacaksınız.

Venüs, 1 Aralık‘ta yay burcuna giriyor ve Merkür 3 Aralık‘ta Yay burcunda geriliyor. Önümüzdeki haftalarda, geleceğiniz için umutlarınız ve hayaletlerinizle mücadele edebilir ve bunların mümkün olup olmadıkları ya da vazgeçmenizin gerekip gerekmediği sorgulanabilir. Şimdi bu tür bir karar vermek için en iyi zaman değildir. Bu nedenle daimi değişikliklerden vazgeçin. Bir süre radikal kararları erteleyin. Ayrıca sosyal çevrenizle anlaşmazlıklar yaşayabilir, arkadaşlarınızla iyi iletişim kurmak ve anlaşmakta zorlanabilirsiniz.

Satürn, yay burcunu bırakarak 19 Aralık‘ta oğlak burcuna giriyor. Satürn 2020 yılına kadar Oğlakta olacak ve bu geçiş yalnızlık isteği ve düşünceli olmaya yol açabilir. İçe dönük olabilir ve kendi iç dünyanızla bağlantı kurmaya çalışabilir ve bilinçaltındaki sorunlarınızı, arzularınızı ve motivasyonlarınızı, karmanızı ve geçmiş deneyimlerinizi daha iyi anlayabilirsiniz. Kendinizle ilgili çok şey öğrenebilirsiniz. İlerlemenize ve bir şeyleri geride bırakmanıza yol açan bir deneyim olabilir.

Güneş 21 Aralık‘ta Oğlak burcuna ve Venüs 25 Aralık Oğlak burcuna katılıyor. Bu enerjiyi hemen hissetmeye başlayabilir ve geçmişinize, bilinçaltı benliğinize odaklanmayı düşünerek, kendi başınıza biraz vakit harcamaya başlayabilirsiniz. Ruhsal sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

3 Aralık‘ta ikizler burcunda dolunay oluşuyor. Sevdiğiniz şeyleri sağlıklı ve pozitif yönde yapmak için daha fazla vakit harcayacaksınız. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olmak sizi duygusal olarak daha iyi hissetmeye teşvik edebilir. Ancak dikkat çekmek veya başkalarının taleplerini görmezden gelmek anlaşmazlıklara yol açabilir.

18 Aralık günü Yay burcunda yeni bir ay meydana geliyor. Merkür de retro olacak ve bu ikinci bir şans için iyi bir zaman olabilir. Sizin için bu, eski bir arkadaşınıza veya sosyal grubunuza yeniden bağlanmanız, eskiden hayal ve isteklere odaklanmanız, bağımsızlığınızı veya özgünlüğünüzü yeniden keşfetmeniz veya yeni şeyler denemek, eski alışkanlıklardan vazgeçmek anlamına gelebilir.

Kova Burcu Aralık 2017 Aşk ve İlişkiler Yorumu

3 Aralık, 4 Aralık, 30 Aralık ve 31 Aralık tarihlerinde aşk hayatında mutlu gelişmeler sizleri bekliyor olacak. Sevdiğiniz insan ile birlikteliğinizde engelleri aşabilirsiniz. Bekarsanız, ay içerisinde tanışacağınız biri ile ilişkiye başlama olasılığınız vardır.

Kova Burcu Aralık 2017 Kariyer ve İş Yorumu

23 Aralık, 24 Aralık ve 25 Aralık tarihlerinde kariyer hayatınızda daha kendinden emin olarak çok güzel fırsatlar edineceksiniz. Ayın son günlerinde kazancınız artabilir ve iş hayatında sürpriz iş teklifleri olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status