Kova Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Ağustos ayında kova burcu, amaçlı bir ay olarak kalabilir. Hem finansal hem de mesleki alanda başarılı olabilirsiniz. Bazılarınız para yatırıp yeni iş girişimleri başlatabilir. Anne tarafından kazanç elde edebilirsiniz, oysa birkaç kişi araç satın alabilir. Bu konuda bazı küçük sorunlar da görülmesine rağmen, evliliklerde sona eren aşk işleri şansı vardır. Evli ve uygun olanlar döl alabilirler. Uzak yerlerden davetiye alabilir ve taahhütleri yerine getirmek için uzun mesafeli seyahatler yapabilirsiniz. Çalışanlar ılımlı servetlere sahip olabilirken, işletmeler yakın izleme gerektirebilir. Masraflar yüksek olabilir ve bunlar gelirinizde bir yüke neden olabilir. Babanız sağlık sorunlarından muzdarip olabilir.

Aşk İlişkisi: Aşk hayatı çok pembe olmayabilir ve aşk işleri de engellerle karşılaşabilir. Bu nedenle, kalbin meselelerinde sabır önerilir. Ayrıca ailevi problemleri çözerken sabırlı ve diplomatik olmanız gerekebilir.

Finans: Finansal durumunuzun parlak olması muhtemeldir ve bu size makul bir sevinç getirebilir. Ayrıca iyi bir gelir elde ediyor olabilirsiniz ve bu tüm sorumluluklarınızı yerine getirmek için yeterli olabilir.

Kariyer: Kariyer sürekli ilerlemeye tanık olabilir. İşle ilgili sorunları cesaret ve güvenle ele alabilir ve sonuçlar sunabilirsiniz. Hala işinize çok dikkat etmeniz önerilir. Astlarınıza nezaket ve nezaketle davranmak da size yardımcı olacaktır.

İş dünyası: İş dünyasının büyümesine özellikle dikkat edebilirsiniz ve bu size yakışıklı kazançlar sağlayabilir. Olumlu zihin ve acil eyleme geçme yeteneğiniz de ticaret faaliyetleri için çok faydalı olabilir

Profesyoneller: Çalışma taahhüdünüz sizin için prestijli ve yeni sorumluluklar kazanabilir. Profesyonel katkınız, görevlerinizin tamamlanmasında da önemli ölçüde artacaktır. Bu, daha önce kaybettiğiniz şeyleri kurtarmanız için de ideal bir zaman olabilir.

Sağlık: Sağlığınız yalnızca ortalama olabilir; şimdi lütfen kendine iyi bak. Sıkı bir diyet rejimini takip edin ve ayrıca günlük meditasyon yapın. Bunlar kondisyonunuzu geliştirmeye yardımcı olabilir.

Eğitim: Çalışmalar sorunsuz devam etmeli ve öğrenciler eğitim arayışlarında belirgin ilerleme bekleyebilirler. Artık ebeveynlerden ve öğretmenlerden de sınırsız destek alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla daha iyi bir ilişki geliştirmeye çalışın ve bu size daha fazla yardımcı olabilir.

Şanslı tarihleri: 1,2,15,16,17,24,25,28,29

Şanssız tarihler: 3,4,18,19,22,23,30,31

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status