Kova Burcu Ağustos 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ağustos ayında kova burcu duygusal yönünüz zaman zaman ağır basabilir. Mesela önemsiz şeyler için bir anlaşmazlık veya çatışma girmeye meyilli, aşırı duyarlı olacaksınız. Tepkileriniz bile sizin için şaşırtıcı olacak ve gereksiz sorunları veya düşmanları bulmak zorunda kalacaksınız. Durduk yere problem ortaya çıkarmaya meğilli olabilir, sorunları fazla üsteleyebilirsiniz. Ağustos ayında, mevcut veya gelecekteki gelişimi veya eğitiminiz için önemli olacak. Evliyseniz çocukla ilgili masraflarınız daha yüksek olacaktır. Bu ay yeni bir ev, kişisel otomobil, başka ülkeye seyahat gibi durumlar söz konusu olabilir ve yüksek masraflar yapılabilir. Bazılarınız kendi çocuğun planlarında büyük bir yatırım konusunda bir karar vermek zorunda kalacak. Ağustos ayında, çocuk desteğini ya da diğer benzer finansal ilişkileri çözeceksiniz.

Ağustos’ta kova burçları seyahat etmek bir dizi engel veya zorluk içerecektir. Çünkü başka birinin sözünü yerine getirmemesi yüzünden bir gezi ertelemek bile mümkündür. Ağustos ayında iyi anlar (çoğunlukla Balık, Yengeç veya Akrep burcunda doğan insanlarla), kişisel ilişkilerin geliştirilmesi ile ilgili olacaktır. Bu kişilerle iyi anlaşabilirsiniz. Artık bir hediye ya da satın alma olabilir, biraz ödül kazanabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Mal mülk ile ilgili olumlu gelişme olabilir. Profesyonel düzeyde, iyi yapılmış bir iş için gelişim ve memnuniyet fırsatları da olacak. İş arkadaşlarınızla olan iyi ilişkiniz, iş yerinizin başarısı için artık önemli bir önkoşul olacaktır. Arkadaşlarınızda kariyer gelişimi veya diğer önemli başarılar sizi de etkileyebilir.

Bu ay, Kova, Terazi veya İkizler burcunun altında doğan bir adamla ilgili önemli bir etkinlik bekliyoruz. Genç balık erkekleri, bir planın veya projenin beklenen (başarılı) gelişmesiyle ilgili sevinci deneyimleyeceklerdir.

Bu ay sizin için faydalı olacaktır. Akıllıca kullanın. En iyi yeteneklerini sergileyeceksin. Bu ay yasal konularınızı ayırmak için bir zaman olur. İçgüdülerini dinle. İşinizi başarmak için kutunun dışında düşünün. Bu, tüm meselelere doğrudan yaklaşımın zamanıdır. Mesleğindeki yetenek ifade etmek için iyi fırsatlar elde edersiniz. Problemleri kolayca aşacaksınız. Fiziksel olarak, iyi durumda olursun, zihinsel olarak, biraz dikkat etmelisin.

Kova Burcu Ağustos 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay, aile üyelerinizle olan ilişki düzgün olacaktır. Evde huzur ve mutluluk hakim olacak. Eşinize, yakınlığınızı ve sevdiklerinizle olan bağı güçlendirecek olan önem ve onur vermelisiniz. Mutluluk ve kahkaha sizi takip eder. Eşinizle sağlıklı ve neşeli bir ilişkinin tadını çıkaracaksınız. Aşk hayatında her şey yoluna girebilir.

Kova Burcu Ağustos 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay, finansal konularda bir uyarınız olabilir. Her masraf doğal ve gerekli görünecektir, ancak gerçekten ihtiyacınız olan şey hakkında ekstra dikkat gerektirebilir. Kumardan uzak durun. Çalışabilme yeteneğin artabilir. Üstlerinizden iyilik alacaksınız ve bir ücret artışı veya daha yüksek bir pozisyon olabilir. Ancak, sıkı çalışmanız ve aynı şeyi sürdürmeniz gerekir. İş arkadaşlarınızla samimi bir ortam yaratmaya devam edeceğiniz meslektaşlarınızla samimi bir ilişki sürdürmeye devam edin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status