Kova Burcu 2022 Yorumu (Aşk Hayatı, Kariyer, Para ve Sağlık)

2022’de kova burcunu neler bekliyor?

2022 olan bu yıl, sizin için anahtar kelimenin uyum olduğunu göreceksiniz. Gerçekten de barış ilkelerini izleyeceksiniz ve bu genellikle çabanızda size yardımcı olacaktır. Ayrıca işte, evde veya arkadaşlarınızla veya kuaförünüzle birlikte bu yıl tanıştığınız herkese neşenizi ve mutluluğunuzu yaymaya devam edeceksiniz.

Minnettar olmak

Belirtilen şeyler için gereken krediyi vermek esastır; çalışkanlığı ile ilgili kişilere teşekkür etmek istersiniz.

Takdir herkes için en önemli. Takdir eksikliği, kişiyi işe ve hayata karşı daha az motive eder. Öte yandan, bir kez motive olduklarında, daha fazlası için çabalıyorlar.

Kariyer

Kariyer açısından bakıldığında, 2022 yılı birçok ilerleme işareti getirebilir. Bu, oldukça memnun olacağınız bir yıl olacak ve kariyer listenizdeki her şeyi kontrol etme görevini üstleneceksiniz.

Diğerleri, kendi cesur kararlarınızla birlikte sizi sağlam bir kişilik olarak görebilir. Güçlü bir sese sahip olmak da bu yıl Akreplerin güçlü noktalarından biri olabilir. Öte yandan, bazıları bu kadar inatçı ve savunmacı oldukları için diğerlerinden tepki ve eleştiri alabilir. Eleştiri daha çok Akrep kadınlarına yönelik olabilir.

İş hayatı

İşinizi değiştirmek istersiniz çünkü bu pozisyon pek tatmin edici olmayabilir. Ama ne yazık ki, uygun astrolojik an henüz gelmedi. Bu yüzden, soğukkanlılığınızı korumanız yardımcı olacaktır.

Paket mevcut işinizle birlikte sorun teşkil ediyorsa, freelance çalışmaya ihtiyaç duymanızı ve ekstra para kazanmanızı tavsiye ederiz.

Patronunuzun mevcut durumundan ya da sorunlardan hoşnutsuzluk nedeniyle iş arıyorsanız, iş çatışmalarından uzak durun. Bunun yerine, yöneticileriniz, iş arkadaşlarınız ve astlarınız dahil olmak üzere patronlarınızla dürüst bir ilişki sürdürün.

Hayalinizdeki projeye hemen başlamayın. İç gözlem yaparak ve zihninizi çalıştırarak, daha rahat ve daha az sıradan hissedeceksiniz. Rutin varoluşun parasının ve gerginliğinin üzerine çıkabilirsiniz. Öyleyse, tadını çıkarın!

Sabrınız, kararlılığınız, bağlılığınız ve amaçlı doğanız, sorunlarınızı ve diğerlerini etkilemenizi kolaylaştırabilir. Ancak, tam tersine, fikirlerinizi uygularken daha fazla getiri elde etme dürtünüz, projenizi geliştirmenize yardımcı olmaktan size karşıt yaklaşımlar getirebilir.

Bal gibi tatlı olarak, daha uzun vadeli vizyonlar çizerek ve bunlardan birkaçını gizli, ruhsal veya bencil olmayan bir iletişimle aktararak sevgi nesnesi olabilirsiniz. Hangi bir neşe ve neşe yolu sizi doldurabilir.

Kadınlar bu yıl keyifli zamanlar geçirebilir. Aşk işaretleriniz üzerinizde ışıl ışıl parlıyor ve bu yıl en muhteşem anları yaşayacaksınız. Anne olma bekleyişiniz bu yıl da gerçekleşebilir.

Doktoru ziyaret etme, neşe ve hayata muhteşem yeni bir öz getirme şansın var. Önlem ve gözlem alınmalı ve hayatta her şey yolunda gitmeli. Finansal ve kariyer hayatınızın gelişimi için bazı planlar yapabilirsiniz. Ancak ilerlemenizde gecikmeye neden olabilecek insanlardan destek alamayacaksınız.

Ayrıca, gizliliğinize çok değer veriyorsunuz. Tüm bunlar, göz atmakta olduğunuz yeni koşullara karışmanız için tonlarca zamanınızı alabilir. Ve bu tamam! Biraz zaman ayırın, henüz hazırlanmak için kendinizi zorlama veya zorlama.

Eğitim

2022 ayrıca yüksek akademik öğrenim yılıdır. Bu nedenle, arzu ettikleri yüksek öğrenimlerini sürdürmek için uzun süre çok çalışan öğrencilerin akademik eğitimlerini organize etmek için sakinleşmeleri gerekebilir. Ama işin en güzel yanı, sadece üzerinde anlaşmak için seçenekleriniz olacak.

Harika değil mi! Şimdi kemer sıkmak için zaman kaybetmeyin; çalışmalarınızı tekrar gözden geçirin. Çok çalışırsan yardımcı olur. Yıldızlar senin tarafında; Yeterince çaba göstermediğiniz için işlerin alt üst olmasına izin vermeyin.

Adanmışlığınız ve çalışkanlığınız sayesinde, uzun bir süre yatırım yaptınız, sizi hayalinize yaklaştırıyor. Ancak, zirveye kadar odaklandığınızı ve görüşünüzü kaybetmediğinizi ve zamanından önce kutladığınızı onaylayın. Bu davranışın bedelini ödeyebilirsin.

Biriyle duygusal olarak bağlı olabilirsiniz, ancak yeni bağlanan kişi hakkında bazı şüpheleriniz olabilir. Hayatın bir dönüş alacağından gurur duymayabileceğiniz bir fırsat var ve bu, kararınızı yeniden gözden geçirmenize neden olabilir.

Ayrıca, yabancı bir ülkede mülk sahibi olanlarınız kararlarında rahatlayabilirler. Belirli teknik veya yasal aksaklıklar nedeniyle kararınızı ertelemek zorunda kalacaksınız. Bu nedenle, normal olduğunuzu onaylayın ve servetinizi biriktirmekle ilgili endişelerinizi dile getirmek zorunda kalacağınız sonucuna kolayca üzülmeyin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status