Kova Burcu 2019 Yorumu (Aşk Hayatı, Kariyer, Para ve Sağlık)

2019’da kova burcunu neler bekliyor? Kova burcunda bu yıl yaşamın her kesiminden mutluluk ve neşe getirecek. Bu, içerdeki özel gücü ifade etmek için uzun zaman beklediğin bir yıl olabilir. Yeni girişimlere dahil olacaksınız. Hakimiyetiniz ağırlıklı olarak evde ve işyerinde uzanacaktır. Çevrenizdeki olaylardan çok memnun kalacaksınız. Beklenmeyen sürprizler olabilir. Her ikisi de, yılın ilk ve ikinci yarısı, doğru akışta kalmanıza yardımcı olmak için ara sıra sürprizlerle sizi destekleyecektir.

2019 yılında kova burcu yılın başlangıcından itibaren farklı hissettiğinizi göreceksiniz. Önceki 2 yıl boyunca yaptığınız kararlara bağlı olacaktır. Bazıları için, bu yılın büyük bir bölümünde, bazıları yeni bir istihdam alanında olacağından, mali durumunuz biraz değişken olabilir. Nisan-Ağustos ayları sosyal yaşamınızda iyileşme zamanı olabilir ve eğer İkizler’le ya da daha entellektüellerle karışırsanız, arkadaşlık ya da grup aktivitelerinizi geliştirebilirsiniz. Seyahat planlıyorsanız en iyi ay Kasım ayıdır.

Kova Burcu 2019 Kariyer, Para ve İş Hayatı Yorumu

2019 yılı, kariyeriniz açısından ilginç bir yıl olacaktır. İş arkadaşlarınızla birlikte iyi vakit geçirirsiniz. Varlığınız meslektaşlarınızı mutlu edecektir. Performansınıza bir ödül olarak ek avantajlar kazanacaksınız. İşinizde, beklenen kar elde edersiniz. Ani planlanmamış seyahatlere katılabilseniz de, unutulmaz bir deneyim olabilir. Bu yıl işiniz için dikkate değer bir etkiye sahip olacağından, bir dönüm noktası olabilir. Bazıları aile işine girebilir. Sabır ve kararlılıkla, uzun bir süre hatırlanacak ilginç bir girişim olarak ortaya çıkabilir. Ailenin yanı sıra kişisel olarak da faydalı olabilir.

Zenginlik elde etmek için şanslı olmak isteyenler için 2019 yılı ilginç bir yıl olacaktır. Beklentilerinize göre servet kazanırsınız. Arazi ve mülk yatırımları verimli olacaktır. Aileye ait mülk edinebilir ve daha önce başkalarına sunduğunuz kredileri geri alabilirsiniz. Zenginliğin birikmesinden mutlu olursun. Yapmanız gereken tek şey, finansmanı geleceğe uygun bir şekilde yönetmek. Yıl sonuna doğru harcamalarınız olabilir. Yolunuza gelen harcamalar reddedilemese de masraflarınızı kısaltabilirsiniz.

Kova Burcu 2019 Eğitim Hayatı

2019’da çalışmalarınızın keyfine varacaksınız. Bir kaçınız spor ve diğer müfredat dışı etkinliklerle ilgilenseniz de, çalışmalarınızda da iyi performans göstermeniz zor olmayacaktır. Son bir dakika bile, dönem sınavlarına girmenize yardımcı olabilir. Final sınavlarında daha fazla puan kazanmak için yeteneklerinizi kullanın. En iyilerden biri olmak için tüm çabanıza koyun.

Kova Burcu 2019 Sağlık Yorumu

Sağlığınız bu yıl boyunca iyi durumda olacak. Soğuk algınlığı, öksürük ve ara sıra ateş gibi mevsimsel sorunlardan mustarip olmanıza rağmen sağlığınız iyi olur. Seyahat ederken yemek yerken kendine iyi bakın. Yiyeceklerin zamansız tüketilmesinden kaçının. Sağlıksız gıda nedeniyle sağlıkta bozulma olasılığı vardır. Alt karın ve dizlerle ilgili problemler mümkündür.

Kova Burcu 2019 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

İlişkisi olanlar için, hayatta bazı öngörülemeyen olaylar olabilir. Dikkatli olun ve duygusal olmayın. Hoş olmayan şeylerden kaçınmak için pratik olun. İyi iletişim, ilişkilerde başarının anahtarıdır. İş ortağınızın ailesiyle iletişim kurarken sözlerinizi izleyin. Ortak arkadaşlarınla sert olmayın. Sevgilinizin yanında seyahat ederken, hem aileniz hem de akrabalarınız tarafından yakalanabilme şansınız olduğu için ihtiyatlı kalın. Eğer ilişkinizi evde açıklamadıysanız, konuyu yavaşça açıklayabilirsiniz. Haziran ayından Ekim ayı başlarına kadar, Temmuz ve Eylül ortası ile Ekim ayının başına kadar her tür ilişkilerin en önemli dönemidir. 26 Ağustos-10 Eylül arasında anlaşma için zor olabilir.

Kova Burcu Ocak 2019 Yorumu

Eh, yine başardın! Bu ay kendinizi mistik anlayış için başka bir arayışta bulabilirsiniz. Bu kötü bir şey değil, ancak bazen dinsel bir uğultuluğa gittiğinizde günlük hayatınızda neler olup bittiğini gözden kaçırıyorsunuz. Bu muhteşem hayal gücünüz var, ancak bazen sizinle birlikte kaçıyor ve bu sefer muhtemelen sizinle birkaç kişi çekeceksiniz çünkü başkalarına güçlü ve manyetik görüneceksiniz. Sonunda işe gittiğinizde, gerçekten bir şeyleri başarabileceksiniz. Aslında, geçmişte yarım kalan şeylerin şu anda tamamlanabilir. Mutlu Yıllar!

Kova Burcu Şubat 2019 Yorumu

Doğum günün kutlu olsun! Bu ay yine çok konuşkan bir ruh halinde olacaksınız, bu yüzden sevdiklerin ile bir araya gelmekten kaçınmayacaksın. Başkalarına yenilikçi ve çılgın düşüncelerinizi anlatmak harika bir fırsat olacaktır. Özel hayatınızda güzel gelişmelerin tadını çıkarırken, son on iki ay boyunca tekrar düşünmek için birkaç dakikanızı ayırın. Gelecek yıl için ne yapmak istediğinizle ilgili yeni bilgiler edinebilirsiniz. Yeni fikirlere ihtiyacın yok! Mutlu sevgililer günü!

Kova Burcu Mart 2019 Yorumu

Mart ayının ilk birkaç günü, Şubat ayının bir devamı gibi olacak. Dolayısıyla, eşiniz ile ayın ikinci haftasına kadar romantik sürprizlerle mutlu olabilirsiniz, muhtemelen uzun bir süre için başbaşa kalabilirsiniz. Tatil planınız olacağını tahmin ediyorum. Ay sonuna kadar yolunuza devam etmek için büyük değişiklikler arayın. Kendinizi yeniden icat etme isteği olabilir.

Kova Burcu Nisan 2019 Yorumu

Bu ay, kendinize ve hayatınızın emellerine yeni fikirler ve anlayışlar için bir zamandır. Hey, senin gibi, yeni ve farklı bir yaşam biçimi olan biri için tehlikeli olabilir. Sadece korkmayın ve düşüncenize sadık kalın. İyi şeyler yolunda gidiyor ve siz de görevinizde size rehberlik edecek büyük bir kişiyle, otoriteye sahip biriyle karşılaşabilirsiniz. Gelecek için vizyonunuzu görmenize yardımcı olacak biri. Öyleyse, bu ışık kılıcını bağla ve evreni ele geçirmeye hazır ol.

Kova Burcu Mayıs 2019 Yorumu

Ayın ilk günlerinin tadını çıkarın. Çünkü bundan sonra çevrenizdeki herkesin tarzınızı sıkmaya çalışacağını düşüneceksiniz. İşiniz size baskı yapıyor ve kişisel ilişkileriniz sıkıcı olmaya dönüşmüş olabilir. İşyerinde sadece bir hapishane gibi hissedecek ve bir yere gitmek isteyeceksiniz. Bazılarınız birkaç günlüğüne ucuz bir motele kaçmak istiyor gibi hissedebilirsiniz.

Kova Burcu Haziran 2019 Yorumu

Haziran ılımlı bir ay olacak. Eh, bu muhtemelen zamanın bu döneminin güzel bir tanımıdır çünkü hayatınızın büyük karmaşasının bittiğini hissedebilirsiniz. Muhtemelen birkaç haftalığına hayatınızın düzene girmiş gibi hissedersiniz. Yapabileceğin tek şey, işler senin lehine çalışmaya başlayana kadar zorlamak. O zamana kadar, işiniz muhtemelen kişisel yaşamınıza bir yük getirecektir ve yaptığınız her şey büyük çaba gerektirecektir.

Kova Burcu Temmuz 2019 Yorumu

Bu ayın başında bir otorite figürünü (bir polis, patronunuz veya eşiniz gibi) kızdıran bir şey söyleyebilirsiniz. Bu başkasına olursa, gerçekten berbat olur. Ancak bu çatışmalara rağmen muhtemelen iyi bir ruh halinde olacaksınız ve hiç kimsenin size uzun süre kızgın kalamayacak kadar büyüleyici olacaksınız. Her an spiritüel bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Kova Burcu Ağustos 2019 Yorumu

Aynı anda birçok farklı şey oluyor. Bu muhtemelen hoşunuza gidiyor! Ayın ilk kısmı mutlu ve çekici olacaksınız, ayrıca yanlış kişiyi kızdıracak ve ortaklıklar ile ilgili sorun yaşayacaksınız. Bundan sonra, önemli bir ilişkiye sahip daha derin bakış açısına sahip olacaksınız. Gerginliği hafifletmenin tek yolu müzakere ve uzlaşma ile olacaktır, aksi halde işler gerçekten çirkinleşebilir.

Kova Burcu Eylül 2019 Yorumu

Anlatabildiğim kadarıyla iki seçeneğiniz var: Durmak ya da harekete geçmek. Eh, o kadar da kötü değil. Çoğunuz muhtemelen hayatınızdaki önemli bir hayali gerçekleştirmek için bir süre daha bekleyebilir. Bir değer meselesiyle ilgili olabilir ve seçimin çok önemli olabilir. Patronunu kızdırmaya çalışma. Bazılarınız için ay sonuna kadar işler daha iyi olacak.

Kova Burcu Ekim 2019 Yorumu

Zihinsel olarak keskin olmaya başlıyorsunuz, başkalarıyla iyi çalışıyorsunuz ve yaşlı insanlarla da gezmekten keyif duyabilirsiniz. Yaklaşık ay ortası, dinamik ve enerji dolu olacaksınız. Kova burcu için iyi haberler geliyor olabilir ama daha sonra işler ekşidir. Bir kontrol manyağı ile yaşıyorsanız, iç endişeler daha da yoğunlaşabilir. Hepiniz konuşmakta zorluk çekebilirsiniz ya da yanlış bir şey söyleyebilirsiniz.

Kova Burcu Kasım 2019 Yorumu

Bu ay yanlış kararlar almış olabilirsiniz, ancak bu uzun sürmemelidir. Çoğunuz enerjik, zihinsel olarak keskin ve düşüncelerinizi diğer insanlara sunabileceksiniz. Ayın ilk haftası boyunca hala karamsar bir havada olacak birkaç kişi vardır ve bazılarınız orta ay kadar hayal kırıklığına uğrayacak ve stresli olacak. Ancak, ay sonuna kadar her şey yoluna girer. Sakin olursan, rahatlarsın ve etrafındakileri kırmazsın.

Kova Burcu Aralık 2019 Yorumu

Mutlu tatiller! İyi haberler ve kötü haberler var. İyi haber şu ki, kariyeriniz bir artış sağlayabilir ve hayatın zor problemlerine kolay çözümler bulmalısınız. Düşünceleriniz, fikirlerinizi dile getirin ve fikirlerinizi diğer insanlara sunabilirsiniz. Kötü haber, söyleyeceklerini duyduklarında insanları kızdırırsın. Ve duygusal baskı, yanlış anlaşılmalar olabilir. Endişe etmeyin! İşler ay sonuna kadar iyileşmeli, hatta Noel’de “şanslı” olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status