Kova Burcu 2018 Yorumu (Aşk Hayatı, Kariyer, Para ve Sağlık)

2018’de kova burcunu neler bekliyor? Kova burcunda bu yıl sizin için uzun süren bir başarıyı ifade eder. Çok telaşlı bir 2016 ve 2017’den sonra, geçmişte çekilen sıkıntıların ve verilen emeklerin meyveleri alınmaya başlanacak, kazançlar ve büyüme elde etmeye hazır görünüyorsunuz. Şans yüksek görünüyor ve yurtdışından gelen fırsatlar bazı mükemmel beklentileri getirecektir. Gelişmelerin çoğu, para alanında gerçekleşebilir.

Kova burcu, bu yıl başarılarına bağlı olarak bir takım övgüler de alabilir. Dahası, en beklenmedik yerlerde iş bulma yeteneğinizin yanı sıra çok karlı bazı fırsatlar bulma beceriniz de bu yıl artıyor. Sıkı çalışma devam edecek ve bu yıl iletişim kurduğunuz kişileri etkilemek mümkün olacak. Dinle ilgili derin bir ilgi 2018 yılına kadar da gelişebilir. Genel olarak, 2018 yılı sizi tatmin edecek. Seyahatler bu yıl başarının anahtarı olabilir.

Kova Burcu 2018 Kariyer, Para ve İş Hayatı Yorumu

Kova burcu kariyer hayatında çoğunlukla yoğun ve yüksek enerjili kalacak. Bu yıl başarılı olmanın önemli bir ipucu, yeni müşteriler, iş fikirleri veya projeler yerine, son 6 ayda yaptığınız işe sadık kalmanız olacaktır. Bu size en iyi ve en tutarlı büyüme umutlarını verecektir. Yeni fikirler ve fırsatlar çok heyecan verici olabilir, ancak size hemen kazandırmayabilir. Fırsatların hemen gelebileceği bir aşamadasın. Evden uzaktaki etkinlikler çok yararlı olabilir. 2018 yılında yurtdışında birçok fırsat olabilir. Dış kaynaklarla bağlantı, şimdi çok iyi sonuç almanızı sağlayacaktır.

Kova burcu iş ortamında şimdi biraz politikleşebilir. Oluşabilecek pek çok yeni olay sebebiyle dengeleri korumanız ve herkese eşit davranmanız gerekiyor. İstikrarlı çalışmak ve meslektaşlarınızla iyi geçinmek en iyi şekilde ilerlemenin en iyi stratejisidir. Patron olabilir ya da terfi alabilirsiniz. Akıllı olun ve başarıyı getirecek gerçek planın ne olduğunu görmeye çalışın. 2018 yılında yeni yatırımlar ve finansal riskler arzu edilmez. Yeni fikirler nedeniyle Temmuz ve Ağustos 2018 döneminde para konusunda bazı önemli aksilikler ortaya çıkabilir. Haziran ve Eylül 2018 tarihleri arasında işlerinize sadık kalmaya devam etmeniz gerekir. Yıl boyunca spekülasyonlardan kaçınılmalıdır.

Kova Burcu 2018 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

Aşk ve evlilik için yapılan tahminler, bu konuda kararlarınızda mutlu olacağınızı belirtiyor. Yıl boyunca yeni bir ilişkiye de başlayabilirsiniz. 8 Ekim – 17 Kasım 2018 döneminde çok ilginç ve yoğun eğilimler meydana gelebilir. Evlilik konuları çoğunlukla iyi olur, ancak masraflarınızı da kontrol etmelisiniz. Geçici istikrarsızlığınız nedeniyle uyumlulukta bazı zorluklar olabilir. Mayıs ve Eylül 2018 arasında ilişkilerde zor zamanlar yaşanabilir.

Kova burcu olanlar, başarılı bir yılı sabırsızlıkla beklemelisiniz. İstikrarlı, planlı ve iyi huylu bir şekilde çalışmak ve yaşamak size mükemmel sonuçlar verecektir. 2018 boyunca doğru kararlar vererek, başarılarınızı devam ettirebilirsiniz.

Kova Burcu Ocak 2018 Yorumu

Kova burcu için dengeli bir ay gibi görünüyor. Zenginlik ve finansal istikrarın korunması için temkinli olunması gereken bir ay olacak. Mali kazançlar sizden geçici olarak uzaklaşıyor gibi görünüyor. Bir çeşit devlet çalışmasına katılıyorsanız, seyahat etmek zorunda kalabilirsiniz. Tahmini bazı küçük kayıplar bile olsa, refah içinde olacaksınız. Kendinizi herkesten uzaklaşmış hissedebilirsiniz. Bu nedenle çevrenizdekilerle dost olmaya çalışın. Hayırseverlik ve bağış yapmak iyi bir seçenektir. Ödüller orada olabilir, ancak pek çoğu tahmin edilmez. Skandallardan kaçının ve sosyal olmaya çalışın.

Kova Burcu Şubat 2018 Yorumu

Bu ay iş hayatında bir adım daha yükseleceğiniz bir ay olacak ve kendinizi geliştireceksiniz. Başka bir deyişle, çabalarınızda çok çaba harcanması gerekir. Maddi kazançlar sizden uzak duruyor gibi görünüyor. Tıbbi faturalar, sağlık endişe kaynağı olduğu için aylık harcamaları artırabilir. Bulaşıcı hastalıklar, baş ağrısı, ateş, mide ve kemik ile ilgili problemler sizi rahatsız edebilir. Dikkatli olun ve para ve varlıklarınızı bu ay da iyi yönetin. Çevrenizdekileri etkilemekte zorlanabilirsiniz.

Kova Burcu Mart 2018 Yorumu

Sağlık sorunları ile uğraşmaya devam edebilirsiniz. Ancak işler yavaş yavaş düzeliyor ve iyi şeyler oluyor. Sağlığınız biraz incinmiş olsa bile, işlerinize devam edeceksiniz. Para farklı kaynaklardan akmaya başlayacağı için şanslı bir ay olacak. Refah, sağlam kişilik ve konfor olacak. Nakit akışı artacak ve pahalı şeylere sahip olacaksınız. Gelir kaynakları arttıkça, mali durum artacaktır. Sağlıklı olmasına bağlı olarak işyerinde daha iyi çalışabileceksiniz. Bu, kazanma kapasitenize yardımcı olur.

Kova Burcu Nisan 2018 Yorumu

Kendinizi oldukça cesur, cesur ve korkusuz kararlar alacağınız bir ay olacak. Senin ve kardeşlerin sağlığı iyi kalacak. Ayrıca ün ve şöhret kazanma olasılıkları da var. Dine yönelip bir hac yoluna gidebilirsiniz. Mali durum güçlü olacak ve refah orada olacak. Herkes tarafından takdir edilecek bilgelik ve coşku ile kararlar alıyor olursunuz. Umut verici gelir kaynakları ile maddi başarılar elde etmek için iyi bir ay olacak.

Kova Burcu Mayıs 2018 Yorumu

Bu aya cesaret ve korkusuzluğu ifade eder. Adınızın bilinirliği artabilir. Biraz maneviyat ararken kısa süreli hac olabilir. İşyerinde onur ve saygınlığınız önemli derecede artabilir. Akıllıca ve hevesli kararlar alacağınızdan, karar verme yetenekleriniz takdir edilecektir. Bu ay içinde lider olarak parlayan kişi görünüyorsunuz, ancak bu aynı zamanda meslektaşlarınızla ego çatışmalarına neden olabilir. Bunu olabildiğince önlemeye çalışın. Bir terfi veya işleri büyütme mümkündür.

Kova Burcu Haziran 2018 Yorumu

İş yerinde otoriter bir figür olarak kalmaya devam edeceksiniz. İtibar artıyor, gerginlik ve zihinsel baskıyı artırabileceğinden, işyerinde herhangi bir ego çatışmasını önlemekten uzak durmalısınız. Saygı ve şöhret bu süre içinde devam edecek. Yüksek öğrenim görmek isteyen öğrenciler için devlet kurumlarında fırsatlar olabilir. Eğer bir iş yapıyorsanız kazançlar artabilir. Yeni çabalardaki başarı, sosyal faaliyetlerinizde da artış sağlayacak. Sosyalleşecek ve yeni bağlantılar kuracaksınız. Bu ay genel olarak olumlu görünüyor.

Kova Burcu Temmuz 2018 Yorumu

Temmuz 2018 kariyerinizde parlama olacak ve yükselişe geçeceksiniz. İş ve mali karda artış olabilir. Yeni projelerden yararlanma ihtimaliniz yüksektir ve ağınız büyüyecektir. Rakiplerinizin kıskançlığı ve başarıya giden yolda engel oluşturması nedeniyle, iş yerinde dikkatli olmanız tavsiye edilir. Sağlık harcamalarında artış ile bir derece endişe kaynağı olabilir. Size çok masraflı olacağından davadan uzak durmaya çalışın. Gereksiz anlaşmazlıkları önleyin.

Kova Burcu Ağustos 2018 Yorumu

Ağustos ayı sizin için artan bir rekabet dönemine işaret ediyor. Becerileriniz artacak ve meslektaşlarınız bunun farkına varacaktır. Ancak iş yerinde kıskanç insanlara dikkat edin ve onlarla çatışmalara girmekten kaçının. Gerektiğinde biraz dinlenmeniz önerilir. Eşinizle ilişkiniz, ruhsal değişim, kibirlilik ve benlik saygısı gibi konular yüzünden bozulabilir. Finansal kazançlar, iş ortakları aracılığıyla öngörülebilir. Dış ticaretin size faydalı olabileceğinden ticaretiniz ve işiniz genişleyebilir. Eşiniz ayrıca karınıza katkıda bulunacaktır.

Kova Burcu Eylül 2018 Yorumu

Eşinizin kazancı artabilir ve aile içi gelirde yükselme olabilir. İş ortakları, mali kazanç elde etmeye yardımcı olacak ve iş seyahati, verimli sonuçlar doğuracaktır. Mali cephede bazı hayal kırıklıkları belirtiliyor, ancak çalışma alanında büyüme var olacaktır. Tasarruflarınızı iyi yönetmeye çalışın ve buna göre finansal planlar yapın.

Kova Burcu Ekim 2018 Yorumu

Ekim 2018 servette artış olması muhtemeldir. Çoğunlukla sizin lehinize olan şansa rağmen, nakit akışı istikrarlı kalacaktır. Ancak bazı kısıtlamalar olacaktır. Dinsel eğilime sahip olursunuz ve hatta hac yolculuğuna çıkabilirsiniz. Ruhsal öğrenme, akıl huzuruna kavuşmak için ihtiyacınız olacak. Cesaret ederek bu ay yeni girişiminiz olması muhtemeldir.

Kova Burcu Kasım 2018 Yorumu

Mali açıdan başarı beklendiği için para konusunda bu ay şanslısınız. Manevi öğrenime eğiliminiz devam ediyor. Hükümet işinde veya bir tür aile şirketi içindeyseniz, çabalarınız kredi alabilirsiniz. Cesaretiniz, ego ve zekanız olacak. Kamuoyu saygınlığınız artsa da, evinizdeki bazı uyuşmazlıklar da ortaya çıkabilir. Bunlar, bazı aile büyüklerinin mülklerinden olabilir. Varlıklar ve eğitim bu ay endişe konusu bölgeleridir, ancak geçici bir işte çalışıyorsanız yakında kalıcı olabilir.

Kova Burcu Aralık 2018 Yorumu

Aralık ayı sabit finansal kazançlarla, umut vadeden bir ay gibi görünüyor. Profesyonel alanda ön planda başarılı olmanız ve hatta çalışmalarınız için kredi almanız muhtemeldir. Geçici bir işte kalıcı olma vaatleri de vardır.

YORUMLAR

  1. coşkun arslan dedi ki:

    ne yazıldıysa hepsi dogru çıkıyor çok çok teşekkürler

DMCA.com Protection Status