Kahve Falında Köstebek Görme

Falda köstebek görmek, laf taşıyan bir insana yorumlanır. Bu kişi sizden aldığı lafları başkalarına anlatıyor olabilir. Siz güvenerek bir şeyleri paylaşıyor olabilirsiniz. Ancak yakında bu kişinin siz ne anlatırsanız bunları başkalarına söylediğini fark edeceksiniz. Bu durum canınızı sıkabilir. Dedikodu yapan biri ile aranız açılabilir. İki yüzlü biri ile dostluk yapmak sizi zor durumda da bırakabilir. Bu sebeple dostlarınızı tekrar gözden geçirmeli ve gerçekten güvendiğiniz kişiler ile özel şeyleri ve sırlarınızı paylaşmaya gayret etmelisiniz. Özellikle biri hakkında yaptığınız eleştirileri o kişi duyabilir ve aranızda bir takım sorunlar çıkabilir. Hatta size ulaşarak sizden hesap sorması da olasıdır.

Kahve falında köstebek görmek, sizin hayallerinize ortak olmaya çalışan ve siz ne hayal etseniz aynısını hayal eden, adeta sizi kıskanan birine de yorumlanır. Açıkçası şu günlerde çalışma arkadaşlarınız ya da sosyal çevrenizde biri çok canınızı sıkacak. Bu kişinin hal ve hareketlerini anlam vermekte güçlük çekebilirsiniz. Ancak arkadaşlığınızı sonlandırmak da zor olabilir. Belki her gün gördüğünüz biri ile aranızda bu takım problemler olabilir.

Bazı yorumculara göre falda köstebek çıkması, sizin iyi niyetinizden faydalanmak isteyen birine yorumlanır. Hatta eşiniz ya da sevgiliniz ile aranızı açmaya çalışan ve size bir türlü katlanamayan birileri olabilir. Evliyseniz, eşinizin ailesi ile anlaşmazlıklar olabilir. Tartışma ortamlarından uzak durmaya çalışın. Yoksa haklı iken bilmiş kişiler yüzünden haksız duruma düşebilirsiniz.

Kahve Falında Köstebek Yuvası Görmek

İç sıkıntılarınızdan arınacak ve sizi üzmek isteyen kişilerin bunu yapmasına izin vermeyeceksiniz. Sizi koruyup kollayan kişiler sayesinde de hem aile hayatında hem de sosyal yaşantınızda düşmanlarınız emellerine ulaşamayacaklar. Belki hakkınızda bir dedikodu çıkabilir. Ancak bu dedikoduyu çıkaran kişi kendi mahcup olacak. Sizi ya da ailenizi dolduruşa getirmeye çalışan kişiler varsa, ailenizin huzurunu kaçırmak isteyen bu kişilere karşı da temkinli olmanız gerekiyor.

Kahve tabağında köstebeğin anlamı, sizi kıskanan ve aile saadetinizi bozmak isteyen bir akrabanız olabilir. Bu kişi sizi ya da ailenizi kışkırtmaya çalışabilir. Ancak kötü niyetli insanların bu art niyetli planlarına kanmayın. Özellikle aileden birini yargılamadan önce işin aslını öğrenmeniz önemlidir.

Kahve falında köstebek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status