Kahve Falında Korsan Görmek

Falda korsan görmek, yasa dışı işler içerisinde olmak ve kötü niyetli insanların sizin aklınızı çelmeye çalışması anlamına gelir. İnsanlar sırf kendi çıkarları için sizi kullanmaya çalışabilirler. Bu yüzden en yakınım dediğiniz kişilere bile güvenmeyin. Çünkü bu art niyetli kişiler sizi borç batağına sürükleyebilirler ya da davalık olmanıza yol açabilirler. Büyük bir tehlike size yakın ve tedbirli olmalısınız.

Kahve falında korsan görmek, kul hakkı yemek ve haksız kazanç anlamlarına da gelir. Başkalarının hakkı olan para ya da mal mülkü kabul etmeyin. Başka insanların emeklerinin olduğu şeyler size hayır getirmeyecek. Özellikle bir insanın sahip olduğunuz bir şeyde çok büyük bir emeği olabilir. Bu insan sizden hakkı olanı yakında isteyebilir. İnsanlar sizi ikaz ettikleri halde bazı hataları yapmanızın telafisi olmayacak ve sonrasında zor duruma düştüğünüz takdirde kimse size yardım etmek istemeyecek. Bu nedenle kötü çevreden uzak durmalı, doğru yoldan şaşmamalı, helal para kazanmaya devam etmelisiniz.

Kahve Falında Korsan Şapkası Görmek

Bu sembol parasal konularda kandırılmak, dolandırılmak anlamına gelir. Birileri sahip olduğunuz şeylere göz dikebilir. Özellikle aşk hayatınızda yeni tanışacağınız insana çok dikkat edin. Bu kişi sizin kazancınıza göz dikebilir ve sırf menfaat için sizlerle birlikte olabilir. Yanlış aşk peşinde koşmak size fazlasıyla zarar verecek.

Kahve Falında Korsan Adam Görmek

Aklınızı kullanarak ve kurnazca hareket ederek iş hayatında her şeyi yoluna koyacağınıza yorumlanır. En zor işlerden başarıyla sıyrılacaksınız. Yapacağınız akıllı hamleler sayesinde bazı işleri lehinize sonuç verecek. Rakiplerinize karşı taktiklerinizin işe yaradığına şahit olacaksınız.

Kahve Falında Korsan Gemisi Görmek

Eğer üzerinize olan bir tapu hisseli ise, bu konuda hakkını isteyen kişilerin olması sebebiyle büyük problemlerin çıkması demektir. Aile içerisinde mirasın paylaşılamaması veya hak yenmesi gibi sorunlar gündeme gelebilir. Özellikle sizin gelirinizde artış söz konusu ise, bu durum yakın çevrenizi kıskandıracak.

Kahve tabağında korsanın anlamı, hane içerisinde aç gözlü ve para peşinde koşan birini simgeler. Bu insan sizden borç para isteyebilir. Hatta sizin birikimlerinize de göz dikebilir. Sizin paranızda gözü olan insanlara karşı temkinli olmanızda fayda var.

Kahve falında korsan ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status