Kahve Falında Kollarını Açmak

Falda kollarını açmak görmek, bir müddettir size özlem duyan ve adeta hasretiniz ile gözü yollarda olan birini simgeler. Öyle ki, bu kişi artık sizi görme hayali ile yanıp tutuşmaktadır ve sürekli aklında siz varsınız. Eğer bir süredir aile bireyleri ya da sevgiliniz ile görüşemiyorsanız, bu kişi hep sizi düşünüyor ve bir an önce sizi görmek istiyor demektir. Özlemlerin sona ermesi şeklinde de yorumlanır. Hatta bu kişinin size çok ihtiyacı da olabilir. Belki sizinle dertleşmek istiyordur. Ya da sizden bir isteği olacaktır. Size haber dahi gönderebilir.

Kahve falında kollarını açmak görmek, bazı fal yorumcuları tarafından şefkatli bir insandan gelecek yardıma yorumlanır. Başınız sıkıştığı bir zamanda iyi niyetli ve sizi seven bir insan size kol kanat gerebilir. Sizin zor durumdan kurtulmanız için gereken yardımı yapabilir. Ya da tam tersi, başı darda olan biri sizden yardım isteğinde bulunabilir. Yaptığınız iyiliklerin er ya da geç karşılığını alacağınızı unutmayın. Sizi zor durumda destekleyen insanlara karşı minnet duygunuz artabilir. Hatta zor zaman dostlarınızın kimler olduğunu öğrenebilirsiniz.

Eğer kahve falında kollarını açmış melek gibi bir insan görürseniz, bu sefer de size karşı saf duygular besleyen ve tüm iyi niyeti ile karşılık beklemeden size yardım eli uzatacak, sizin iyiliğiniz için çaba harcayacak insanı simgeler. Bu kişi sizi çok etkileyebilir. Onun masum yüzünü görmek sizi daha güvende hissettirerek, o kişiye olan sevginizi artırabilir.

Ruya tabir

Kahve Falında Kollarını Açmış İnsan

Dua etmek, hayır işlemek, sevap işler peşinde koşmak ve birine iyiliğinizin dokunması, zor zamanlarda insanların yanında olmak gibi anlamlara gelir. Manevi duygularınız daha ağır basacak.

Kahve Falında Kollarını Açmış Kadın

Bu sembol, anne ya da aile içinde başka bir kadının size hayır duası ettiği anlamına gelir. Bu kadın her daim sizin iyiliğinizi düşünüyor ve hep aklındasınız.

Kahve Falında Kollarını Açmış Adam

Bir adam sizin için çok büyük bir fedakarlık yapabilir. Bu fedakarlık sayesinde de bazı problemleri daha kısa sürede aşabilirsiniz.

Kahve tabağında kollarını açmak anlamı, hane içerisinde başı dertte olan ve sizden yardım isteyecek bir insana yorumlanır. Hanede sizden gelecek destek için yolunuzu gözleyen birileri olabilir.

Kahve falında kollarını açmak ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status