Kahve Falında Kokarca Görmek

Falda kokarca görmek, size karışan kişiler karşısında dimdik durarak kendi kararlarınızı hayata geçirecek güce sahip olacağınıza yorumlanır. Her ne kadar size karışan ve sürekli eleştiren kişiler tarafından zor durumda kalsanız da kendi istekleriniz öncelik olacak. Kendi kararlarınızı hayata geçirdikten sonra pişman olmayacaksınız. Sizin hata yaptığınızı söyleyen insanlar da aslında ne kadar doğru kararlar verdiğinizi ve mantıklı kararlarınızın arkasında sonunda kadar durduğunuzu görecekler. Belki kendi doğrularınız aileniz tarafından da eleştirilebilir. Ancak bu durum size kazandıracak. Başkalarının laflarını önemsemeyerek, başkaları için değil kendiniz için yaşayarak çok mutlu bir hayat sürebilirsiniz.

Kahve falında kokarca görmek, aynı zamanda yeni arkadaş ortamına girmek ya da yeni bir yerde yaşamaya başlamak, yeni insanlar ile tanışmak olarak yorumlanır. İş, eğitim ya da evlilik vesilesi ile yaşadığınız yerden daha zengin insanlar arasına girebilirsiniz. Yeni girdiğiniz sosyal ortamlar size ilk başta farklı gelebilir. Ancak bu durum hoşunuza gidebilir ve kolayca adapte olabilirsiniz. Belki yurt dışında yaşama şansı da elde edebilirsiniz. Bu yenilikler sizin gözünüzü başta korkutabilir, ancak sonrasında her şey çok güzel olacak. Falda çıkan bu sembol bazı yorumcular tarafından da uzun süredir dedikodunuzu yapan kişilerin artık bundan vazgeçmesi ve sizinle uğraşmaya zaman bulamaları olarak yorumlanır.

Kahve tabağında kokarcanın anlamı, aile içi maddi zorlukları birlik ve beraberlik ile aşmak olarak yorumlanır. Belki aile içinde para sıkıntısı çeken bir akrabanız sizden maddi destekte bulunmanızı isteyebilir. Ailenizin zor zamanlarında destek verebilirsiniz. Borcu olan bir yakınızın da zor zamanında yanında olabilir ve iyi işler içerisinde bulunabilirsiniz. Sizi manevi yönden tatmin edecek olaylar yaşanabilir.

Kahve falında kokarca ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status