Koç Burcu Temmuz 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Temmuz ayında koç burcu için normal bir ay olacak. Aile hayatınız olumlu geçecek ama biraz daha sabırlı olmanız gerekebilir. Evliyseniz, çocuklarınız eğitimlerinde iyi performans gösterecek ve onlarla iyi durumda olacaksınız. Sizi üzen endişeler ve korkulardan uzak durun. Bu ay büyük sözler vermekten kaçının. Dostlarınızla beraber katılacağınız partiler ve davetler mutlu kalmanıza yardımcı olur. Sosyal çevresini genişletmeli ve gelecekte parasal ihtiyaçlarınızı karşılamada yardımcı olacak yeni insanlarla tanışmanız gerekebilir. Bu ay uzun zamandır elinize geçmeyen paranızı bekleyebilirsiniz. Sağlık durumunuz bu ay normal olacaktır.

Temmuz’da koç burçları önemli bir değişim ya da başarı için büyük bir iyimserlik sürecine girmeniz gerekebilir. Bunun için önemli bir dönemden geçebilirsiniz, ancak bu sadece çok fazla çaba ile gerçekleşecek. Daha fazla mücadele vermeniz gerekebilir. Bu ay, çok uzun süren veya sorunlu olan davalar veya mahkeme davaları için iyi bir ay olacaktır.

Temmuz ayı eğer sağlık sorunlarınız varsa, böyle bir süreçte tedavi ya da terapi için iyi bir zaman olacaktır. Temmuz ayında gezileriniz iyi olacak, ancak iş için ya da para almak için seyahat ederseniz muhtemelen hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Özel hayatında da arkadaşlığınız veya aile ilişkinizde iyi bir gelişme olacaktır. Bunun bir sonucu olarak, önemli bir olay, kişisel hayaller, başarı ya da başarılı bir kamusal görünüm söz konusu olabilir. Bu ay bir evlilik, bir nişan ya da bir düğün ya da boşanma gibi durumlar için de şansın açık olacağı bir aydır. Evliyseniz çocuklara veya ailede gençlere verdiğiniz şeylere dikkat edin. Bunları nasıl kullanacaklarını bilemeyebilirler veya istemeden kullanamazlar ve böylece istenmeyen hasar veya kazalara neden olabilirler. Artık çocuklara yönelik daha pahalı satın alma işlemleriniz için masraflara dikkat etmeniz gerekir.

Bu ay bir kadın ile ilgili hoş olmayan anlar olabilir, bazı sıkıntılar yüzünden etrafındaki diğer kişileri suçlayabilir. Hatalardan veya açgözlülükten dolayı kurtuluş olarak başkalarının hayatını tatsızlaştıracak.

Temmuz ayında bazılarınız için, kalıcı bir mülk, emekli maaşı veya başka insanlarla ortaklık ile ilgili taahhütleriniz olacaktır. Ayrıca, tanıdığınız biriyle ilgili hoş olmayan haberler yüzünden de üzüleceksiniz.

Koç Burcu Temmuz 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay, dikkatli olmanız ve gerçek sevginizi seçmeniz için kararınızı yeniden düşünmeniz gerekiyor. Mevcut ilişkiler normal olacak. Eşinize söz ve taahhüt vermekten kaçının. Çiftler şüpheli olabilirler, bazı güven sorunlarının aşılması gerekebilir. İkiniz de birbirinize destek olabilirsiniz, ancak güven eksikliği olabilir.

Koç Burcu Temmuz 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Mali olarak, bu ay sizin için uygun olacaktır. Finansal durumunuzu iyileştirebilecek riskli yatırımlardan iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Eski sabit mal mülkü yenileyebilir ve sabit bir aylık gelir elde etmek için kiralayabilirsiniz. Bu ay varlık satın almaktan kaçınmak daha iyidir. Bu ay kariyeriniz için size yardımcı olacak birileri olabilir. Üstlerinden iyilikler alabilirsin ve kazancın artabilir. Cesur ve iyi kavrama becerilerine sahip olabilirsiniz. Yaratıcı düşünceniz iyi sonuçlar verecektir. Elverişli durumlardan en iyi şekilde yararlanmak için yeteneklerinizi ve enerjinizi geliştirin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status