Koç Burcu Şubat 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Şubat ayında koç burcu mevcut sorunlar ile baş ederek üstesinden gelebilecek. Duygusal yönden size endişen veren konular bu ay azalmaya başlıyor. 10 Şubat‘ta Venüs balık burcuna geçiş yapıyor. Bu sebeple kendinize daha fazla zaman ayırmak ve sevdiklerinizle görüşerek bağınızı güçlendirme üzerinde yoğunlaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Sevdiğiniz ya da hoşlandığınız insana karşı hislerinizi kendinize saklayabilir veya yalnızca kapalı kapılar ardında ifade edebilirsiniz. Bu ay sizin için pek de faydalı olmayan, hatta zarar veren birinden uzaklaşmanız mümkündür. Umursadığınız insanlarla daha merhametli, anlayışlı, empatik ve fedakar olabilirsiniz. Sevdiklerinizin gözünüzde değeri yükselirken, çıkar ilişkisine yer vermeyeceksiniz.

17 Şubat‘ta Merkür balık burcuna geçiyor ve 18 Şubat‘ta Güneş Balık burcuna taşınıyor. Bu sebeple en iyi düşüncenizi ve kararlarınızı kendi başınıza verebileceksiniz. Zihinsel ve fiziksel olarak diğer insanlardan uzak kalmak ve kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Zihinsel veya fiziksel olarak size sorumluluk ve yük olan şeylerden kurtulmayı amaçlayabilirsiniz. Ayrıca psikolojik yönden de iyileşmek için daha fazla zaman isteyebilirsiniz. Sizi arka planda tutmaya çalışan kişilerin farkına varmalısınız. Bu sayede karşınıza çıkan fırsatlara odaklanabilirsiniz. Ruhsal benliğinize bağlanabilir, sezgilerinizi güçlendirebilir ve daha aktif bir hayal gücünüzle daha yaratıcı olabilirsiniz.

15 Şubat‘ta kova burcunda bir güneş tutulması meydana geliyor. Bu hayalinizde oluşturduğunuz geleceğinize odaklanmak için harika bir zaman olabilir. Hayallerinizi gerçekleştirmenize daha yakın olmak için fırsatlardan faydalanabilir ve yapılması gerekenleri yapabilirsiniz. Ayrıca konfor bölgesi dışında girişim yapabilecek, özgüveniniz yükselecek ve alışılmamış olana açık olan değişiklikler üzerinde çalışabilirsiniz. Sosyal çevrenizi de genişletebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Yeni ve farklı olan fikirlere açık olabilirsiniz. Özgün şeyler dikkatinizi çekecek. Güneş tutulmaları yeni aylara karşılık gelir ve öncesi ve sonrası altı aya kadar etkileyebilir.

Koç Burcu Şubat 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Koç burcu için Şubat ayında aşk hayatı ve ilişkilerde en iyi günler 1 Şubat, 27 Şubat ve 28 Şubat olacak. Jüpiter, Venüs ve Ay’ın bu ayki durumu mutluluğuna yardımcı olabilecek olumlu yönlere sahip olduğunuzu gösterir. bekar olanlar ilk bakışta evlenecekleri kişiye aşık olabilirler. Karşınıza çıkacak kişi ile ciddi bir birlikteliğiniz olabilir. İlişkisi olanlar ise romantik sürprizlerle karşılaşabilirler.

Koç Burcu Şubat 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Koç burcu için Şubat ayında para, kariyer ve iş hayatında en iyi günler 21 Şubat ve 22 Şubat olacak. Başarılı olmak için kararlılığınız ile kariyer beklentilerinin son derece parlak olacağı bir dönem sizi bekliyor. Gezegenlerin yüzde 90’ından fazlasının ileri hareketle desteklenmesine sahipsiniz. Satürn’ün geri çekilişi, mesleki durumunuzu iyileştirme konusundaki çabalarınıza biraz dikkat getiriyor. İşinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız, karşılaşacağınız avantajları ve sorunları dikkatlice incelemelisiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status