Koç Burcu Ocak 2021 Aylık Yorumu

Koç Aylık Burç – Ocak 2021

2021 yılının Ocak ayında yay burcu, Koç burcu insanları bu ay önemli dönüşümler yaşayacak. Güneş ve Mars’ın bu ayki konumu sizi büyük etkileyecek. Ve hatta kendinizi başka bir işe taşınırken bulabilirsiniz. Jüpiter bu süreçte size rehberlik edecek. Güneş ve Venüs pozisyonu, kariyerinizde ve servetinizde büyük bir dönüşüm getirecek.

Aşk İlişkisi: Venüs’ün olumlu etkisi nedeniyle aşk meselesi artık iyi olacak. Ruhsal olursanız ve partnerinizde ve ayrıca ruhsal iletişiminizle manevi mükemmellik ararsanız ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Kendinizi karşı cinsi etkilemek ve hatta evlenmek için daha çekici ve zorlayıcı bulabilirsiniz. Venüs, Ocak ayından itibaren 9. evinizde olacak ve bu size romantizm konusunda daha iyi şanslar verebilir ve hatta ruhsal olursanız çocuklarınızla ilişkinizi geliştirebilir.

Finans: Ocak ortasından itibaren Jüpiter ve Satürn ile Oğlak burcundaki Güneş, para meselelerinizde ve kariyer cephenizde bazı büyük değişiklikler getirebilir. İş projelerinizi değerlendirebilecek ve yeni projeler ve servet girişi düşünebileceksiniz. Bu, servet sektörünüzde iyi gelişmeler sağlayabilir. 2. ve 7. Ev Venüs, 4 Ocak 2021’den itibaren 9. eve, Yay’a gidiyor. Bu, işinizi büyütmenize ve zengin olmanıza yardımcı olacaktır.

Bakınız: Koç 2021 Yorumu

Kariyer: Bu süre kişisel ve profesyonel olarak sizin için daha uygun olabilir. Sıkı çalışmanız için kıdemlileriniz tarafından tanınabilir ve bu sizi iyileştirebilir. İş seyahatleri bile istediğiniz sonuçları verebilir. Sadece iş yerinde egoist ve otoriter olmayın. 10. meslek evinizde konumlandırılan Jüpiter, Güneş ve Satürn size bir dereceye kadar yardımcı olabilir ve hedeflerinize odaklanmanızı sağlayabilir, ancak gelecek aylarda ve yıllarda büyük olasılıkla sıkı çalışmanızın faydalarından yararlanmanızı sağlayabilir. Size iş yerinizde liderlik pozisyonları verebilirler.

İş hayatı: Ortaklık işi size şimdi çok faydalı bir zaman verebilir. Herhangi bir ticari karar vermeden önce iyi düşünmeniz yine de tavsiye edilir. Başarı size geç gelecektir, ancak er ya da geç, kesinlikle ilerlemeyi umabilirsiniz. Satürn, 10. ve 11. Lordunuz ve Jüpiter, 9. ve 12. Lordunuz ve Güneş 5. efendiniz Oğlak burcunda birlikte, bu da size yurtdışından bazı iş ortaklıkları anlaşmaları getirebilir. Ancak, iş ortaklarınızla herhangi bir anlaşma yapmadan önce dikkatli olmanız ve iş ortaklarınızı kapsamlı bir şekilde kontrol ettiğinizden emin olmanız gerekir. Egonuza, kibirinize ve gururunuza kapılmayın.

Profesyoneller: Koç burcu uzmanları doğaları gereği çok çalışıyorlar ancak sıkı çalışmaları bu ay tanınmayabilir. Çabalarınıza güvenle devam edin; bu, verimli çalışmanıza ve gelecekte arzu ettiğiniz şekilde sonuç almanıza yardımcı olabilir. Seyahat bazı aksilikler getirebilir. Cesaret gezegeni Mars şimdi 1. evinizde olacak, bu yüzden kendinizi bu ay çok enerjik bulabilirsiniz. İçsel gücünüz üzerine düşünme ve onu gösterme zamanı.

Sağlık: Bu sefer sağlığınız iyi olabilir ve önemli bir rahatsızlık görülmez. Ama o zaman bile, lütfen sağlığınıza yeterince dikkat edin. Besleyici diyet tüketmek ve ayrıca günlük olarak bazı fiziksel egzersizler yapmak, formda kalmanıza ve sağlıklı kalmanıza yardımcı olabilir. İlk evin Lord’u olan Mars, 1. evde olacak ve bu sizi her zamankinden daha cesur ve güçlü kılabilir.

Eğitim: Öğrenciler bu zamanı kendileri için iyi bulabilirler. Motive olacaklar ve odaklanacaklar, bu da eğitim arayışlarında onlara çok yardımcı olacak. Okula giden öğrencilerin de daha iyi vakit geçirdiği gibi, üniversitedeki öğrenciler de ay boyunca bilgelik ve güç gezegeni Sun ve yüksek öğrenim gezegeni Jüpiter’den rehberlik alabilirler. Mars, aksiyon gezegeni Koç burcunda ve bu bazı iyi değişikliklerin başarılı olmasını sağlayabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status