Koç Burcu Ocak 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ocak ayında koç burcu sevdiklerinden duygusal desteğe ihtiyaç duyabilir. Merkür 11 Ocak‘ta oğlak burcuna giriyor ve uzun vadeli hedeflerinize odaklanarak bu hedefler için uzun vadeli planların üzerinde çalışabilirsiniz. İş hayatında daha pratik olabilir ve odaklandığınız her yaklaşımda faydalı işler ortaya çıkarabilirsiniz. Zihinsel olarak daha disiplinli olabilirsiniz ve ayrıntılarla birleştirerek büyük resmi daha iyi görebilir ve parçaların hepsinin nasıl bir araya geldiğini anlayabilirsiniz. Bu da gerçekçi ve ulaşılabilir planlar oluşturmanıza yardımcı olabilir. Bu ay planlı ve programlı olmak sizin için önem arz ediyor.

Venüs, 17 Ocak‘ta kova burcuna giriyor ve geleceğinize odaklanarak düşlerinizi takip ederek, hayallerinizi gerçekleştirmek için uğraşacaksınız. Arkadaşlarınızla veya sosyal gruplarla daha fazla vakit geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz. Yeni bir sosyal gruba üye olabilirsiniz, normalde görüştüğünüz ve eğlendiğiniz insanlardan farklı olan yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Aşk hayatında ise değişime açık olabilirsiniz. Ancak yeni bir ilişkiye başlarken öncelikli olarak arkadaşlık kurmak ve tanımak isteyebilirsiniz.

Güneş 19 Ocak‘ta kova burcuna giriyor. Bu sebeple bağımsız olduğunuzda ve hayatınızda değişiklikler yaparken kendinizi iyi hissedecek, kendi fikirlerinize ağırlık vereceksiniz. Gelecekteki hayallerinize odaklanabilirsiniz ve bu hayalleri daha erişilebilir kılmak için rahatlık bölgesinin dışında girişim yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla vakit geçirmekten daha rahat hissedebilir ve sosyal çevrenizi geliştirebilirsiniz.

Merkür, 31 Ocak‘ta kova burcuna taşınıyor. Daha yenilikçi ve farklı düşünceler aklınıza gelebilir. Orijinal fikirler bulabilir ve fikirlerinizi hayata geçirmek ve size farklı perspektifler vermek için arkadaşlarınız veya bir sosyal grupla iyi düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Başkalarından görüş almak önemli olacak. Geleceği daha net düşünebilir ve hayalleriniz için planlar üzerinde çalışabilirsiniz.

Mars 26 Ocak tarihinde yay burcuna geçiyor ve hayatınızı yeni yollarla genişletmek, dünyayı keşfetmek ve yeni deneyimler kazanmak için daha fazla istekli olacaksınız. Hayatınız hakkında daha iyimser olabilir ve kendinize daha fazla inanıyor olabilirsiniz. Kendiniz için yeni fırsatlar yaratabilir, olumlu düşünceye inanabilir ve daha zengin bir zihniyet oluşturabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmeye, öğretmenliğe, yazmaya veya konuşmaya açık olabilirsiniz ve hayat deneyimleriyle edindiğiniz bilgeliği başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Uranüs, 2 Ocak‘ta gerilemesini sonlandırıyor ve son birkaç ay içinde, yapmak istediğiniz değişiklikleri yapmak için uğraşmış olabilir ve bazı değişiklikler sizi üzmüş olabilir. Artık retro bittiğine göre istediğiniz değişikliklerle ilerlemeye odaklanabilirsiniz. Bu konuda şans sizden yana olacak.

1 Ocak tarihinde oluşan dolunay ile birlikte duygusal ihtiyaçlarınıza eğilip kendinize daha fazla duygusal destek ve rahatlık kazandırabilirsiniz. Evde veya ailenizle sorunları ortadan kaldırmak için çalışabilir ve bir şeylerin çözüme ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

15 Ocak‘ta oğlak burcunda yeni ay ortaya çıkıyor ve ilerleme kaydetmek, adımınızı atmak, yüksek bir noktaya gelmek veya bir şeyler elde etmek için hedeflerinize, hırslarınıza ve çalışmalarınıza odaklanabilirsiniz. İşlerinizi doğru yola koyabilir, yönünüze odaklanabilir ve iyi bir izlenim yaratmak ya da bir miktar tanınmak için çalışabilirsiniz.

31 Ocak tarihinde aslan burcunda bir ay tutulması meydana geliyor ve bu 2018’in ilk tutulmasıdır. Bu tutulma, önemli yaratıcı projeleri bitirmek, yaratıcı enerjiden verimli bir şekilde faydalanmak ve kalbinizi birleştirmek için iyi olabilir. İlgilendiğiniz insanlarla daha fazla sevecen ve cömert olabilirsiniz, aşk ilişkilerindeki sorunları ortadan kaldırabilir, iyi ilişkiniz olan sevdiklerinizle daha yakınlaşabilirsiniz. Önemli bir bağlantınız olmayan insanlardan uzaklaşabilirsiniz. Tutulmalar öncesi ve sonrası altı aya kadar etkileyebilir.

Koç Burcu Ocak 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Koç burcu için Ocak ayında aşk hayatı ve ilişkilerde en iyi günler 3 Ocak, 4 Ocak ve 31 Ocak olacak. Ayın başında sevdiğiniz insan ile aranızdaki sorunları görmezden gelerek ilişkinizde mutlu olmak ve birbirinizi mutlu etmeyi amaçlayabilirsiniz. Aranızdaki bağ güçlenerek, sevginiz artabilir. Ayın sonlarına doğru sevdiğiniz insanla geleceğe yönelik ortak kararlar almanız olasıdır. Eğer bekarsanız, bu ay aşk konusunda aceleci olmayacaksınız. Öncelikle taliplerinizi tanımak ve doğru kişi olup olmadığını anlamak isteyebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu 2018 Yorumu

Koç Burcu Ocak 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Koç burcu için Ocak ayında para, kariyer ve iş hayatında en iyi günler 24 Ocak, 25 Ocak ve 26 Ocak olacak. Ayın başında borçlarınızı kapatabilir, ekonomik durumunuzu düzelterek, harcamalarınızı planlayabilirsiniz. Kariyer alanında ise eski hedefleriniz yeniden gündeme gelebilir ve hayalleriniz için çaba harcamaya kararlı olabilirsiniz. Gelecekte mutlu bir hayat sürmenin hayalleri ile bu ay verimli olacaksınız. İş hayatında yenilikçi fikirlere açıksınız. Ayın sonlarına doğru maddi durumunuzda düzelme olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status