Koç Burcu Nisan 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Nisan ayında koç burcu maddi durumunuz hakkında endişeye kapılabilir ve ailenizden destek almayı düşünebilirsiniz. Kazancınız ya da maddi destek hakkında bir kadınla konuşacaksınız. Akrabalarınızdan, ofis çalışanları veya finansal veya bankacılık kurumundan biri olabilir. Bu kişiden alacağınız destek ile bazı borçlarınızı da kapatabilirsiniz. Ya da ek gelir elde etmenizde faydası dokunabilir. Özellikle mecburi harcamalar yüzünden ekonomik durumunuz sarsılabilir.

Bu ay, arkadaşların ya da tanıdıkların hayatındaki olaylar etrafında stres ya da korku yaşayacaksınız. Arkadaşlığınız, diğer insanların ilişkinizdeki etkileşimlerine meydan okuyacaktır. Sağlam dostluklar sayesinde zor durumları kolayca atlatacaksınız ve gerçek dostlarınız en zor anınızda yine sizin yanınızda olacaklar.

Nisan ayında hayatınızdaki yakın bir insanın yokluğundan, uzak bir yerde yaşayan birinin ya da sevdiğiniz insanın sizden uzak yaşamasından dolayı üzgün olabilirsiniz. Bir süre özlem çekilebilir. Artık içinde bulunduğunuz bir mülk veya ev ile ilgili daha ciddi veya daha zor görüşmeler ve anlaşmalarda bulunmak mümkündür. Bu ay, mirasın paylaşımı veya diğer benzer görüşmeler gelişebilir. Mal mülk alım ya da satımı ile ilgili de önemli görüşmeler olabilir. Ancak yeni yatırımlar yapmaya elverişli olmayacaktır.

Aşk hayatınız neredeyse tamamen eşinizin duygularına ve ruh hallerine bağlı olacaktır. Bir süredir devam eden anlaşmazlık ve çatışma yüzünden aranızda soğuk rüzgarlar edebilir. Veya ilişkinizin zarar görmesine neden olabilecek kıskançlık veya yanlış anlamalar olabilir. Bu zor dönemden nasıl geçeceğiniz ise tamamen size kalmış.

Bazılarınız için, mali nitelikteki bir mahkeme davası olumlu bir gelişme gösterecektir, ancak şimdi sona ermeyecektir. Devam eden bir davadan güzel haberler gelebilir. Genç koç erkekleri için finansal başarı, çoğunlukla iş ya da diğer faaliyetlerden mümkündür. 35 yaşın üstündeki koç erkekleri açıklanamayacak derecede üzgün ya da kötümser ruh hallerine sahip olacaklar. Şimdi her şey istediğin şekilde ya da beklediğiniz şekilde devam etmeyebilir ve hayal kırıklığı olabilir. Bu da size olumsuz duygular katabilir. 35 yaşın üstündeki koç kadınları para ile ilgili daha fazla sorumluluklar ve sözleşmeler ile ilgilenebilirler.

Koç Burcu Nisan 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay aşk hayatında şımartılmak ve sürprizler isteyebilirsiniz. Ay tutulması etkisi ile sevdiğiniz insanla aranızda sorunlar ortaya çıkabilir. Özellikle geçmişteki sorunlar yeniden gündeme gelebilir. Belki uzun süreli bir dargınlık olabilir. Özellikle sevgilinizden beklentilerinizi anlamaması canınızı sıkabilir. Bekar ve yalnız olanlar ise bu ay kısa süreli ilişki yaşayabilirler, ancak ciddi bir ilişki için hazır olmayabilirsiniz.

Koç Burcu Nisan 2018 Kariyer ve İş Yorumu

İş hayatında profesyonel ilerlemenizi yavaşlatacak gelişmeler olabilir. Ancak her türlü olumsuzluk karşısında sakin kalmalı ve azmi elden bırakmamalısınız. Özellikle maddi zorluklar canınızı sıkabilir. Eğitim hayatı devam eden kişiler için can sıkıcı haberler gelebilir. Kariyer hedeflerinizi ve gelecekte planlarınızı hayata geçirme ya da tamamlama üzerine fırsatlar ele geçebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status