Koç Burcu Mayıs 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Mayıs ayında koç burcu, karışık geçecek. Bağlı ilişkiler içindeki insanlar kariyer beklentileri konusunda endişeli olabilir, bu da partnerleriyle geçirdikleri zamanı azaltabilir. Evli insanlar da biraz ev işleriyle meşgul olabilir, bu nedenle bu evliliklerini etkileyebilir. Ailenizde barışı ve uyumu sürdürmek için yaşlıların görüşlerine kulak verin ve eşinizle zaman geçirin. Geliriniz önceki aylardan daha iyi olabilir ve birinin parasal yardımından yararlanabilirsiniz. Daha önceki bir yatırımdan bazı iyi getiriler sizi mutlu edebilir. İşadamları bu ayki rekabetten endişe duyabilir. Ancak satışlarını artıracaklar ve işlerinde ilerlemeye çalışacaklar. Minimal sorunla sağlık iyi olabilir. Maaşlı işlerde çalışanların yanı sıra öğrenciler de bir şeyler öğrenebilir ve iyi yapabilir. Cesaret verici ilerleme kaydedebilirler.

Aşk İlişkisi: Bu ay boyunca, ilişkilerdeki insanlar kariyer beklentileri ve gelecekleri hakkında endişeli olabilirler. Dolayısıyla sevgililerini görmezden gelebilirler. Parasız ve istikrarsız romantik bir ilişkiye devam etmekten de korkabilirler. Bu, bazı ayrılıklara yol açabilir. Partnerinizle korkularınız hakkında konuşmaya çalışın. O seni anlayacaktır. Evli kişilerin ailelerinde barışı ve uyumu sürdürmek için yaşlıların görüşlerini dikkate alması gerekebilir.

Finans: Mali cephede, geliriniz artabilir ve sizi çok mutlu edebilir ve rahatlatabilir. Ay ortasında, paradan aniden yararlanabilirsiniz ve bu size sevinç gözyaşları verebilir. Bu kazanç, ailenizi herhangi bir finansal stresten kurtarabilir ve sizi gelecek için umutlandırabilir. Ancak, bu ay borçlarınızı ödemeniz ve adınızı temizlemeniz gerekebilir.

Kariyer: Bu ayın gezegen hareketine göre, patronunuz size iyi performansınız ve şirketin satışlarını artırmanız için ayrıcalıklar ve ödüller verebileceğinden, bu para kazanmak için iyi bir şans olabilir. Ancak, sürekli tanınmayı görmek biraz zaman alabilir. Aceleyle karar vermekten kaçının; iyi gidiyor olman, her şeyin yolunda gideceği anlamına gelmez. Bu, içgüdülerinize dikkat etmeniz için iyi bir zaman olabilir.

İş dünyası: Ayın ortasından itibaren işadamları için işler umut verici görünüyor. Büyük bir anlaşma imzalayabilir ve eski borçlarını ödemek için toplu bir miktar alabilirler. İşadamları, bazı eski değerli müşterilerden gelen siparişlerin tekrarlanmasından dolayı heyecanlanabilir. İşler, işadamlarının parasal açıdan iyi ilerleme kaydetmesi için yeterince iyi hareket edebilir. Ancak, ürünleri müşterilerine zamanında teslim etmek zorlu bir görev olabilir.

Profesyoneller: Gezegen hareketlerine göre, bu ay işyerinizde biraz kaos olabilir. Bir şeyler kaybolabilir, örn. önemli bir dosya veya rapor. Bu dosyayı veya raporu bulamamanız durumunda çok çalışmanız gerekebileceğinden, bu sizi gerebilir. Ay sonunda eksik olan eşyayı bulabilirsin ve bu seni mutlu edebilir. Ancak bulunana kadar çok stresli hissedecek ve ayrıca işyerinizdeki yaşlılardan da biraz azar göreceksiniz.

Sağlık: Bu ay boyunca sağlığınız iyi olabilir. Herhangi bir astım, nefes alma sorunu veya herhangi bir solunum probleminiz varsa, bu süre zarfında tekrar ortaya çıkabilir. Kirli yerlerden uzak durmaya çalışın. Maske takın ve gerekmedikçe dışarı çıkmayın. Bu ay sizi rahatsız edebilecek büyük bir sağlık sorunu yok gibi görünüyor, ancak bir sorun olursa, tedavileri mümkün olan en kısa sürede yaptırmak için bir doktora gidin.

Eğitim: Gezegen hareketleri bu ay öğrenciler için herhangi bir stres öngörmüyor. Bilim ile ilgili bir konu yapan öğrenciler özellikle başarılı olabilirler. Öğrenciler, okulda iyi notlar almanın yanı sıra, borçlarını ödemeden üniversite sınavlarını geçebilirler ve gelecekte büyük biri olmak için motive olmaya devam edebilirler. Öğrenciler velilerinden sürpriz bir hediye alabilirler.

Şanslı tarihler: 1, 2,3, 4, 5, 6, 7, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 31.

Uğursuz tarihler: 8, 9 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 24, 25, 29, 30.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status