Koç Burcu Mayıs 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Mayıs ayında koç burcu sosyal hayatı bir hayli aktif olacak. Konuşkan ve ikna edici biri olabilirsiniz. Fakat 7 Mayıs ile 8 Mayıs arasında, kendi içinize dönük olmak ve hayal kırıklığına yatkınlık konusunda dikkatli olmalısınız. Daha fazla şey öğrenmek ve bir şeylere hızlıca cevap vermek için doğru zaman. Hızlı kararlar almanızda sakınca olmayacak. Tüm çalışmalarınızın tamamlanması için fazla zaman alabilir, bu yüzden herhangi bir işlem yapmadan önce iki kez düşünün. Akıllı olmanız önemli sorunların üstesinden gelmenin anahtarı olacaktır. Hassas ve duygusal hale gelebilir ve her şeyin size karşı olduğunu düşünmenize sebep olabilir. İletiş gücün bu ay sana çok yardımcı olabilir. Toplantılar ve görüşmelerde de stresin azalmasına iletişimde rahatlığınız katkıda bulunabilir. Sağlık durumunuzda bu ay değişme olmayabilir. Bununla birlikte, diyetinize özellikle dikkat etmelisiniz.

Mayıs’ta Koç burçları, daha iyi bir fikir sahibi olduğunuz bir kişiyle başarısız ya da anlamsız bir karşılaşma yaşamanızdan dolayı hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Genel olarak, bu ay sizin için yeni fırsatların ortaya çıkacağı güçlü bir dönem olacak. Onların gerçekleşmesi için de şanslı olacaksınız. Ancak bu ay, bir kız veya bir kadın hakkında hoş olmayan veya hayal kırıklığı yaratan bir haber alacaksınız.

Artık çok güçlü bir destek bekleyebilir veya sizden daha yaşlı veya yüksek bir sosyal (profesyonel) konumda olan birinden yararlı tavsiyeler alabilirsiniz. Bir çocuk veya genç bir insan için para harcamanız gerekecek. Nedeni kesinlikle güzel olacak ve geleceği için bir tür yatırım olabilir.

Mayıs ayında hali hazırda büyüyen çocuklarınızla veya torunlarla farklı finansal ilişkileriniz olabilir. Devredilen bir mülkle veya kendi işiyle ilgili sözleşmeler diplomatik yollarla veya uzlaşma ile çözülecek. Kendinizi olumsuz duygularla aşırı yüklemeyin, çünkü sorunların çözünürlükleri neredeyse size bağlı olmayacaktır.

Aşk hayatınızda, geçmiş aylardaki problemleri beklemek kaygı yaratacak ya da önemli kararlar vermenizi sağlayacak. Yine de farklı adımlar üzerinde düşünmeye ya da bunları çözmek için konuşmanın yollarını aramaya devam edeceksiniz. İlişkinizdeki daha büyük bir değişikliğe olan ihtiyacın farkındasınız, ancak henüz buna hazır değilsiniz.

Bu ay koç kadınları kiminle iletişim kuracaklarına ve hangi toplantılara katılacaklarına dikkat edecekler. Uygunsuz kişilerle veya kötü bir itibara sahip olanlarla karşılaşabilirsiniz. Koç erkekleri, değişim umuduna veya beklentisine son verecek bir haberle (çoğunlukla profesyonel olarak) hayal kırıklığına uğrayacaklar. Garanti sandığınız bir şey de gerçekleşmeyebilir.

Koç Burcu Mayıs 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay aşk hayatında şanslı görünüyorsun. Aranızdaki bağı güçlendirmek için ruh ikizi olduğunu kanıtlayan aşk partnerinizin niyetini anlayacaksınız. Yeni bir ilişkiye başlamak isteyenler için bu ilişkiye başlamalarını önerdiğimiz en uygun zaman olacaktır. Çiftler, güvene dayalı iyi bir ilişki kurabilecekler. Evlilik için hazırlık olabilir ve aile isteklerine öncelik verme zamanı. Ancak ciddi ilişkisi olanlar aileleriyle bazı sıkıntılar yaşayabilirler.

Koç Burcu Mayıs 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Mali olarak, bu ay iyi olacak. Fark edilir derecede arkadaşlarınızdan ve akrabalarınızdan destek alabilirsiniz. Masraflarda düşüş, mutluluk verebilir. Finansal sözler kolaylıkla yerine getirilecektir. Kariyer cephesinde, dikkatsizliğiniz işyerinde stresli bir durum yaratabilir. Altınızda çalışanlar ve meslektaşlar arasında karşılıklı anlayış eksikliği, tartışmalar oluşturabilir. Karşılıklı iş görüşmelerinde diplomatik davranmalısınız. Verilen sözleri iş hayatında yerine getirmelisiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status