Koç Burcu Mart 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Mart ayında koç burcu, Doğal yararlı Jüpiter gibi önemli gezegenler bu ay iyi yerleştirildiği için, Koç burcu insanları iyi bir ay geçirecek. Venüs de bu ay yükselişinizde olacak. Mars’ın bu ay ikinci evdeki konumu konuşmanız, servetiniz ve eylemleriniz üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacak. Ancak, Mars gibi gezegenler sert konuşmalara neden olabileceğinden, iletişiminiz konusunda çok dikkatli olmalısınız. Hatta kendinizi işyerinde beklenmedik bir seyahate çıkarken ve bazı profesyonel başarıların tadını çıkarırken bulabilirsiniz. İçsel Guru’nuz, kariyer evinizdeki bu büyük dönüşümde size rehberlik edecek. Gezegensel pozisyonlar, bu ayın kariyerinizde ve servetinizde büyük bir dönüşüm getireceğini ve çok iyi konfor ve lüksler alacağınızı gösteriyor.

Aşk İlişkisi: Henüz bulamadıysanız, Venüs’ün olumlu etkisi nedeniyle aşkı şimdi bulabilirsiniz. Rahatlamak ve rahatlığın tadını çıkarmakla çok meşgul olabileceğiniz ve partneriniz, eşiniz veya sevgilinizle biraz daha proaktif olmanız gerektiğinden, ilişki cephesine biraz daha odaklanmanız gerekir. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz, ancak onlarla yeterince zaman geçirmediğinizi hissedebilirler. Kendinizi karşı cins için çok çekici ve çekici bulabilirsiniz. Sanat ve müzikten keyif alacaksınız ve rahatlamak isteyebilirsiniz.

Finans: Gezegenler, yaratıcılığınız ve zekanızla size kazançlar sağlayacak ve sizi bir lider yapacak. Para konularında ve iş cephesinde büyük değişiklikler olabilir. Şimdi iş yerinde terfi alabilirsiniz. Finansmanınızı iş ve eşiniz aracılığıyla artırabileceksiniz. Bu size finansal olarak iyileştirmeler getirebilir ve hatta kredilerinizi ödeyebilirsiniz. Gezegensel pozisyonlar sizi zengin ve zengin yapacak.

Kariyer: Bu ay size profesyonel anlamda yeni gelişmeler getirecek. Çabalarınız kıdemlileriniz tarafından tanınabilir, ancak sert konuşmanız nedeniyle işte bazı problemlerle karşılaşabilirsiniz, bu yüzden dikkatli olun. İş seyahati, özellikle Mart ortasına kadar iyi sonuçlar verebilir. Sınırınızı hiçbir şeyde aşmamaya çalışın, sözler veya eylemler olsun.

İş: Ortaklık işi şu anda sizin için doğru yönde ilerliyor gibi görünüyor, ancak Mart ortasından sonra, düşüncelerinizi eyleme geçirmeden önce dikkatli olmalısınız ve iyi düşünmelisiniz. Başarı size önümüzdeki yıllarda gelecektir ama kesinlikle beklemeli ve sabırlı olmalısınız. Gezegen hareketleri, bu ayın size bazı yabancı iş anlaşmaları getirebileceğini gösteriyor, ancak dikkatli olmanız gerekiyor. Egonuz ve dikkatsizliğiniz nedeniyle fırsatları kaybetmeyin.

Profesyoneller: Koç burcu profesyonellerinin bu ay dikkatli ve tetikte kalmaları gerekiyor çünkü işte başarınızı kıskanan insanlar olabilir. Bazı utanç ve hakaretlere maruz kalabileceğiniz birçok sosyal etkinliğe davet edileceksiniz. Rahatlık ve zevkler dikkatinizi dağıtmazsa, iş ve zevk arasında doğru dengeyi de kurarsınız.

Sağlık: Sağlığınız Mart ortasına kadar düzelecek, ancak Mart ortasından sonra büyük bir rahatsızlık olmasa bile sağlığınız bozulabilir. Ancak diyetinize dikkat edin ve ayrıca günlük olarak bazı fiziksel egzersizler yapın. Bu, formda kalmanıza ve sağlıklı kalmanıza yardımcı olabilir. Gezegenler sizi öncekinden daha güçlü hale getirecek, ancak size yüksek tansiyon verebilir.

Eğitim: Öğrenciler oldukça iyi vakit geçirebilirler. Cesur ve kararlı olacaklar, bu da eğitim arayışlarında onlara çok yardımcı olacak. Güneş’in yerleştirilmesinden, bilgelikten ve tanıma gezegeninden yararlanacaklar ve Mart ortasına kadar, gelecek, yüksek öğrenim gezegeni Jüpiter’in iyi yerleştirilmesi nedeniyle eğitim için bazı yurt dışı gezileri gösterecek. Gezegenler bu ay rekabetçi sınavlarda iyi başarılar getirebilir.

Hayırlı tarihler: 2,3, 4 8, 9, 14, 15, 16, 17, 18 10, 11, 12, 13

Şanssız tarihler: 1, 5, 6, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29 23, 30, 31

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status