Koç Burcu Mart 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Mart ayında koç burcu yorumunda başka bir yerdeki arkadaşlarınızı veya ailenizi ziyaret etmek için planlı veya beklenmedik bir yolculuk yapabilirsiniz. Bununla birlikte, herhangi bir sebepten dolayı sizi ziyaret etmek isteyecek bir arkadaşınızı veya akrabanızı reddetmeniz mümkündür. Merkür 6 Mart’ta burcuna giriyor ve Venüs de 6 Mart 2018‘de burcunuza giriş yapıyor. Fikirleriniz ve planlarınızda daha net ve kararlı olabilirsiniz. Sevdiklerinizle vakit geçirmenin keyfini çıkarabilir ve çevrenizde daha çekici ve neşeli olabilirsiniz. Zihniniz daha aktif olabilir ve daha yaratıcı ve romantik hissedebilirsiniz. Güneş, 20 Mart 2018‘de Koç’ta Merkür ve Venüs’e katılıyor. İlgi çekici ve pozitif enerjiye sahip olacaksınız. Kendi isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza odaklanabilirsiniz ve kendinize öncelik vermelisiniz.

22 Mart 2018‘de başlayarak burcunuzda bir Merkür gerilemesi olacak. Merkür retrosu yaşamın her alanında fazlalıklardan kurtulmaya yorumlanır. Fazla sinirli, sabırsız hissedebilir ve ele alınması gereken bir sürü küçük konu ortaya çıkabilir. İşlerinizi halletmek için kendinize bol zaman ayırın, kararlarla esneklik kazanmaya çalışın ve üstesinden gelebilecek işlere öncelik verin, ikinci şansa odaklanın. Gerileme, Nisan ortasına kadar sürecek.

Venüs, 31 Mart 2018‘de boğa burcuna giriyor ve kendinizi daha cazibeli ve hoşgörülü hissedeceksiniz ve anın tadını çıkarmak için biraz zaman ayırabilirsiniz. Aşk hayatında kendine güvenen ve sizi şımartacak birini isteyebilirsiniz. Eğer bir ilişki içindeyseniz, ilişkiniz üzerinde konuşmak veya sizin üzerinize düşeni yapmak isteyebilirsiniz.

Mars, 17 Mart 2018‘de oğlak burcuna giriyor ve hedeflerinize, hırslarına ve hedeflerinize daha fazla enerji harcayabilirsiniz. Yaşamınızın yoluna odaklanabilir ve uzun vadeli planlarınızda her şeyin iyi ilerlediğine emin olabilirsiniz. Retro zor olabilir, ancak olabildiğince gerçekçi ve pratik olmak için çalışabilirsiniz. Ayrıca sorumluluklar alabilir, doğru yaptıklarınız uzman olduğunuz işlerde ilerleme kaydedebilirsiniz. Değişiklik yapmak için ihtiyaç duyduğunuz konularla ilgili aksilik yaşayabilirsiniz.

Jüpiter, 9 Mart 2018‘de akrep burcunda geriliyor. Önümüzdeki aylarda dönüşümler, araştırma ya da karşılıklı yarar sağlayan şeylerde daha tembel olabilirsiniz. Bazen biraz daha kaygısız olabilir veya sizinle rekabet eden insanlarla başa çıkabilir ve daha fazla konfora ihtiyaç duyarsınız.

1 Mart 2018‘de Başak burcunda dolunay olacak. İş projelerini ve girişimlerini tamamlayabilir, yapmanız gereken şeyleri çözebilir ve günlük hayatınızı düzene sokabilirsiniz. Yaşam tarzınızı iyileştirmek ve daha iyi stres yönetimi üzerinde çalışmak için kötü bir alışkanlığı bırakabilirsiniz. Yeni ay 17 Mart 2018‘de balık burcunda ortaya çıkıyor. Geril planda kalmak isteyebilir ve maneviyatınızı keşfedebilir, iç dünyanıza bağlanarak daha merhametli olabilirsiniz. Yaratıcılık ve sanatsal yönünüz ortaya çıkar. İkinci bir dolunay da 31 Mart 2018‘deTerazi burcunda görülüyor. İlişki sorunlarını çözebilir, artık sizin için iyi olmayan birinden uzaklaşabilirsiniz. Ya da barışın devam etmesi için uzlaşmalar yapabilir, dengeli olmaya odaklanabilirsiniz. Duygusal olarak daha sakin kalmak ya da daha adil ve düşünceli olmak için gayret edeceksiniz.

Koç Burcu Mart 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Koç burcu Mart ayında aşk hayatı için en şanslı günleri 26 Mart 2018 ve 27 Mart 2018 olacak. Ayın başında yeni bir ilişkiye kendinizi hazır hissedebilir ve ilgi görmek isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz insandan da daha fazla ilgi ve alaka bekliyor olacaksınız. Ayın sonlarına doğru aşk hayatında sürprizler olabilir. Sorunlarınızı çözebilirsiniz. Hatta evlilik kararı da alınabilir.

Koç Burcu Mart 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Koç burcu için Mart ayında para, kariyer ve iş hayatı için en iyi günler 20 Mart 2018 ve 21 Mart 2018 olacak. Bu ay iş hayatında daha aktif ve baskın olabilir, başarılarınızla başkalarının dikkatini çekebilirsiniz. Özellikle ayın ortasından itibaren daha disiplinli çalışarak geleceğe yatırım yapabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Ayfer dedi ki:

    Valla hep aynı şeyler söyleniyor artık ne zaman tutarsa

DMCA.com Protection Status