Koç Burcu Kasım 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Kasım ayında koç burcu Bu, Koç burcunun hayatına yeni düşüncelerin akabileceği bir ay olabilir. İmajınız ve başkalarıyla olan yakınlığınız, işlerin doğru şekilde yapılmasını destekleyebilir. Ayrıca, eylem planınızla yerine getirilebilecek olan işiniz hakkında özel olmanızın zamanı da olabilir. Tüm aktiviteleri hızlı bir şekilde tamamlamak için de zor bir görev yöneticisi olabilirsiniz. Bazılarınız profesyonel görevlerini tamamlamak için uzun mesafeli seyahate çıkabilirsiniz. Uzun süredir varlık satın alma arzunuz, birkaç durumda, muhtemelen şimdi gerçekleşecek. Kendinizi ve işinizi geliştirmek için yeni düşünceler de geliştirebilirsiniz. Eylemleriniz başkalarına motivasyon sağlayabilir ve insanlar kişisel konularda bile tavsiyenizi isteyebilir. Küçük komplikasyonlarla ilgilendiğinizde sağlığınız da iyi olabilir.

Aşk İlişkisi: Sevginizi sevgilinize gecikmeden ifade etmenin tam zamanı. Bu aynı zamanda bazılarınızın yaşlıların rızası ve desteğiyle tercih ettiğiniz aile hayatına girme zamanı olabilir. Bazılarınız aniden ruh eşlerinizle karşılaşabilir ve onları hayatlarınızda ortak olarak almak size büyük bir zevk verebilir. Aktif katılımınızla bazılarınızın ailesinde hayırlı olaylar meydana gelebilir.

Finans: Finansal durum sizi tatmin edebilir. Bu süre zarfında, tüm parasal gereksinimlerinizi rahatlıkla karşılayabilirsiniz ve hatta bazılarınız gelecekteki ihtiyaçlarınız için para yatırmaya bile başlayabilirsiniz. Gereksinim veya talep üzerine akrabalarınıza maddi yardım bile sağlayabilir ve arkadaşlarınızdan bekleyen aidatları geri alabilirsiniz. Birkaçınız ruhani faaliyetlere de para harcıyor olabilirsiniz.

Kariyer: Üzerinizde iş baskısı olabilir ve işteki ilerlemeniz de yavaş olabilir. Ancak bazı durumlar destekleyici olabilir ve özgüveniniz görevlerinizi zamanında bitirmenize yardımcı olabilir. Bunları en erken tamamlamak için bekleyen görevlere de odaklanabilirsiniz. İşyerinde üretkenliğinizi korumaya çalışın. Geçmişte sahip olabileceğiniz tüm fikir farklılıklarını ortadan kaldırabilirsiniz ve bu size yardımcı olabilir.

İş: Tüm faaliyetlerinize özel ilgi göstermeniz ve bunları tamamlamak için sıkı ve sürekli çaba göstermeniz gerekebilir. Çoğu zaman sabırlı olmanız da gerekli olabilir. Gezegenlerin bazı olumsuz etkilerinin artık işletmenizin büyümesini bozması mümkündür. Ayrıca fırsatları yakalayamadan gecikmelerle karşılaşabilirsiniz ve bu da size çok fazla gerilim verebilir.

Profesyoneller: Bu ay boyunca yönetimle, işte yardımcı olabilecek samimi bir ilişki sürdürebilirsiniz. Genel olarak işte hem takdirler hem de maddi kazançlar olabilir. Üst düzey yetkililer, bazı özel görevlerle ilgili olarak bazılarınızla gizli veya kişisel etkileşime girebilir. Yeni fikirleriniz işinizin tamamlanması için başarılı olabilirken, eylem planınız size destek olabilir.

Sağlık: Bu dönemde sağlığınız iyi görünüyor. Formda kalmak için fiziksel egzersizler yapın ve ayrıca gücünüzü artırmak için mevsim meyveleri alın. Enerji içecekleri de size yeterli gücü verebilir.

Eğitim: Eğitim açısından muhtemelen sizin için iyi bir ay olacak. Çalışmalarda beklenen sonuçları / sıralamayı alabilirsiniz. Öğretmenlerin takdiri de size büyük bir tatmin sağlayabilir. Ancak, size ve performansınıza geri tepebilecek bazı etkinlikleri gözden kaçırmayın. Şimdi, bazılarınız konuyla ilgili şüphelerini gidermek için ortak öğrencilerinize rehberlik edecek bir konumda bile olmalısınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status