Koç Burcu Kasım 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Kasım ayında koç burcu için rahat bir ay olmayabilir. Herhangi bir taahhüt vermeden önce eleştirel olarak bazı şeylere bakmaları daha iyi olur. Ayrıca, öfkelerini kontrol etmeleri ve aile içi işlerini yürütürken alçakgönüllü ve kibar olmaları gerekebilir. Güven seviyeleri de çok yüksek olmayabilir, bu da performanslarına yansıyabilir. Başkalarının görüşlerini değiştirmek kabiliyetini iyi yapabilirler. Sosyal hayat da çok ilginç olmayabilir. Ancak, bu ay normal sağlığı sürdürmeyi umut edebilirler. Düzenli meditasyon yapmak ve sağlıklı beslenmek koçların enerjisini ve ruhlarını korumak için yardımcı olabilir.

Kasım’da koç burçları gelirinizi yükseltmek, para kazanmak ya da başka (faydalı) finansal işlemler yapmak gibi belirli beklentileriniz olacaktır. İkizler, Terazi veya Kova burcunun altında doğan insanlardan destek veya önemli tavsiyeler alacaksınız. Mali nitelikteki belgelerin alınmasında veya daha yüksek bir parasal harcama ile ilişkili olanlarda bazen zorluklar veya komplikasyonlar ortaya çıkacaktır. Bu ay içinde, kendi hedeflerinden hiçbir fayda sağlamadan zararınıza karşı hareket edecek olan kişilerin çoğunun nedenlerini anlamaya çalışacaksınız. Akrabalarınızla veya arkadaşlarınızla, içtenliğiyle ilgili endişeleriniz veya şüpheleriniz olan kişilerle konuşmaya geliyorsunuz.

Kasım ayında birçok kişi, bir nedenle seyahat edecek bir çocukla ayrılık yaşayacak. Belirli bir süre boyunca sizi ziyaret etmek için seyahat edecek konukları da ağırlamak mümkündür. Kişisel bir araba, bisiklet veya başka bir araç varsa, çocukları bir seyahat sırasında kazalardan uzak tutun. Kasım, birçok ailenin miras konularında daha ciddiye, ebeveynlerin mülküne, mülk satmaya ve daha fazlasına sahip olacağı bir zaman olacak. Kişisel eşyalarınızı geçici olarak Boğa, Başak veya Oğlak burcu altında doğan insanlara vermekten kaçının.

Bu ayda, genç koç erkekleri bir kadının maddi desteğine güvenecek ya da bir kadın ile mali nitelikte ortak planlar yapacaklar. 35 yaşın üzerindeki koç kadınları bir oğul, torun veya ailede başka bir genç için özel bir öneme sahip olacak bir belgeye veya başka önemli bir göreve başvurmak zorunda kalacaklar.

Koç Burcu Kasım 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Kasım’da aşk ve ilişkiler de Koç için çok umut verici olmayabilir. İnsanlar gerçek duygularını doğru olarak ifade ettiklerini düşünüyor olabilirler. Koçların sakin kalmaları ve adımlarını atmaları tavsiye edilir. Ego sorunları çiftler arasında beklenmedik bir soruna yol açabilir ve bu yüzden ilişkilerini canlandırmak için bazı ayarlamalar yapma ve taviz vermeleri daha iyidir. Bununla birlikte, eşler birbirlerine ihtiyaç duydukları rahatlamayı sağlayarak onları anlayabilir ve destekleyebilir.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu 2019 Yorumu

Koç Burcu Kasım 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Finansmanda bu ay Koç burcu için bir tasarruflu olduğunu kanıtlayabilir. Bununla birlikte, tüm ailelerinin harcamalarda abartılı olmaktan kaçınmaları daha iyi olacaktır. Krediler almaktan ve borç almaktan kesinlikle kaçınabilirler. Bu ayrıca gelecek için tasarruf etme zamanı. Küçük hatalar bile önemli sorunlara yol açabilir ve bu yüzden Koç geleceğe yönelik düşünebilir, planlayabilir ve sonra sadece hareket edebilir. Üstler, stres ve zorlanma ekleyerek çalışma ortamında baskı olabilir. Çalışmada stresi önlemek için özen gösterebilirler. Yaptığınız her şeyde gizliliği korumak daha iyidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status