Koç Burcu Kasım 2017 Aylık Yorumu

2017 yılının Kasım ayında koç burcu için para ve kariyer önemli konular oluyor. 5 Kasım‘da Merkür ateş grubu Yay burcuna giriyor. Bu nedenle büyük fikirler bulabilir, ilerleme kaydedebilir ve keşif planları üzerinde çalışabilir ve yaşamın parlak yanına odaklanabilirsiniz. Görünümünüz daha iyimser ve dışa açık olabilir, çevrenizdeki tüm olasılıkları görebilirsiniz. Güneş, 21 Kasım’da Yay’da Merkür’e katılıyor ve hayatınızı yeni hedefler koyabilirsiniz. Yeni deneyimler yaşayabilir ve dünyayı keşfederken elinizden gelenin en iyisini yapmak isteyebilirsiniz. Öğrenme, öğretme veya yazma ile zihninizi açabilirsiniz ve inançlarınızla daha tutkulu olabilirsiniz. Farklı görüşlere karşı da anlayışlı olmanız gerekebilir.

7 Kasım‘da Venüs su işareti Akrep burcuna giriyor ve ciddi konularda yoğunlaşmaya, araştırma yapmaya ve durumların ve insanları keşfetmek ve analiz etmenin tadını çıkarabilirsiniz. Bir şey hakkında elinizden geleni yapmaya çalışmaya ve daha iyi anlama yapmaya odaklanabilirsiniz. Daha iyi olabilmek için bir dönüşüm üzerinde çalışabilirsiniz. Aşk hayatında daha ciddi olabilirsiniz, daha samimi bağlantılar kurmaya çalışabilir ve daha tutkulu ve yoğun olabilirsiniz. Bekar iseniz, gizemli veya imkansız bir ilişki isteyebilir, sizin için zor bir insandan hoşlanmaya başlayabilirsiniz.

22 Kasım‘da Neptün, su işareti Balık burcunda geriye doğru ilerlemeyi sona erdirir ve son birkaç ay içinde, bir şeylerin nasıl aşılacağını, geçmişteki meselelere nasıl yaklaşacağınızı veya geçmişteki sorunlara nasıl dokunacağınızı öğrenmek için uğraşmış olabilirsiniz. Geçmişi tamamen geride bırakmak isteyeceksiniz. Ancak yine de bir miktar belirsizlik hissedebilirsiniz.

4 Kasım‘da, toprak grubu Boğa burcunda dolunay oluşuyor. Maddi meseleleri halledebilir veya yaptığınız finansal projelerle ilerleme kaydedebilir ya da eğer henüz yaptırmadıysanız maddi meseleleri kötüleştirebilirsiniz. Maddi konulara daha farklı bir yaklaşım daha iyi olabilir. Kararlılık ve güvenlik duvarlarını kaldırmak için çalışabilir ve kendinize güvenebilmeye çalışabilirsiniz. Bu, başkalarının düşüncesine güvenmenizle başlar.

18 Kasım‘da Akrep’de yeni bir ay meydana gelir. Daha iyi bir yatırım için yeni bir dönüşüm başlatabilir, karşılıklı yarar sağlayan bir proje veya girişim izleyebilir, bir iş ortaklığı yapabilir, diğer insanlara etki eden finansmanlara odaklanabilir, ciddi bir mesele üzerinde çalışabilirsiniz. Ya da araştırma ve inceleme yaparak yeni fikirler ortaya çıkarabilirsiniz. Gizemli konularla ilgilenebilir ve bir şeyi çözmek için çalışabilirsiniz.

Koç Burcu Kasım 2017 Aşk ve İlişkiler Yorumu

10 Kasım ve 11 Kasım tarihlerinde aşk hayatınızda bir hayli şanslı olabilirsiniz. Yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Bu ay mali konulara ve iş hayatına çok fazla zaman harcamak ve ekstra sorumluluk almak sebebi ile aşk hayatınız sizin için ikinci planda kalabilir. Özellikle ayın sonlarına doğru sevdiğiniz insana pek ilgi gösteremeyebilir, az vakit geçirebilirsiniz. Ancak bekarsanız, ulaşılamaz olanı isteyecek, gizemli yanı olan veya zor birinden hoşlanabilirsiniz.

Koç Burcu Kasım 2017 Kariyer ve İş Yorumu

3 Kasım ve 4 Kasım tarihlerinde para ve kariyer alanında şanslı oluyorsunuz. Ancak ayın ilk haftaların artan sorumluluklarınız sizi yorabilir. Artık iş ve kariyer hayatındaki monoton düzeninizi sizi sıkmaya başlayabilir ve yeni arayışlar içine girebilirsiniz. Yeni fikir ve projeler dikkatinizi çekebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status