Koç Burcu Haziran 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Haziran ayında koç burcu, olumlu bir ayı dört gözle bekleyebilir. Gezegenler, özellikle küçük kardeşlerinizle ofiste ve evde başkalarıyla iletişim becerilerinizi geliştirecek. Gezegenlerin pozisyonları, evinize ve annenize karşı cesaretiniz ve karmanız (eylemleriniz) üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır. Bu ay tüm savaşlarınızda zafer kazanabileceksiniz. Venüs ayrıca güzel konforlar getirecek ve güzel bir ay geçireceksiniz. Gezegenler sizi bu ay fazla cesur ve fazla yaratıcı yapabileceğinden ve kontrol etmek zor olabileceğinden eylemleriniz konusunda çok dikkatli olun. Ay ortasına kadar evde tanınabilirsin. Gezegenler size iyi kazançlar sağlayacak ve kariyerinizi ve sağlığınızı koruyacaktır. Öğrenciler dikkatleri dağılmadan çalışmalarına odaklanırlarsa başarılı olabilirler.

Aşk İlişkisi: Gezegenlerin olumlu etkisi nedeniyle aşk hayatı artık güzel olabilir. Romantik ve tatlı olacaksın ve bu sevgilini veya eşini etkileyecek. Ancak sevgilinize veya eşinize sert sözler söyleyebileceğiniz için bazı yanlış anlaşılmalar olabilir. Partnerinize çok para harcayacaksınız. Ayrıca arkadaşlarınızla ilişkilerinizi geliştirecek ve yüksek sosyal statüye sahip insanlarla arkadaşlıklar kuracaksınız. Karşı cins için çok çekici ve zorlayıcı olabilirsiniz.

Finans: Gezegenler sizi bu ay finansla başa çıkmada iyi hale getirebilir ve sizi evde ve işte iyi bir finansal lider yapar. Fonlarınızı verimli bir şekilde yönetebilirsiniz. Gezegenler para meselelerinizde ve iş cephenizde büyük değişiklikler getirebilirken, zekanız size kazançlar getirecektir. Sosyal ağlarınız aracılığıyla mali durumunuzu geliştirebileceksiniz. Bu ay zengin ve lüks olacaksınız ama eşinizden dolayı sizi şaşırtabilecek hatta rahatsız edebilecek beklenmedik harcamalarınız olabilir.

Ruya tabir

Kariyer: Bu ay hem profesyonel hem de kişisel olarak sizin için iyi olacak. Yaşlılar tarafından iletişim becerileriniz ve sıkı çalışmanızla tanınabilirsiniz, ancak çok fazla yaratıcılık işyerinde zihninizi tereddüt ettirebilir, bu yüzden onu kontrol etmeye çalışın. Çalışmak bu ay size çok iyi kazançlar getirecek. Bu ay iş performansınızı etkileyebilecek bazı aile sorunları olabilir. Gezegenler sizi çok gururlandırabilir, bu nedenle uzun vadede sizi yok edebileceği için işyerinde çok fazla egodan kaçının. Gezegenler bu ay sizi çok zenginleştirebilir. Mesleğinizde çok iyi performans göstermenize yardımcı olabilirler ve odaklanmanıza ve motive olmanıza yardımcı olabilirler. Olumlu konuşmanız işte size yardımcı olacaktır.

İş: Gezegenler kazançlarınızı artırmak için pozitif enerjilerini verdiklerinden, ortaklık işi size başarı sağlayabilir, ancak herhangi bir ticari adım atmadan önce dikkatli olmalısınız ve iyi düşünmelisiniz. Para ile ilgili bazı aile kavgaları, aile üyelerinizle bazı ticari kararlar almanıza neden olabilir. Sabrınızı yitirirseniz ve öfkenizi aile üyelerinize veya iş ortaklarınıza işle ilgili konularda gösterirseniz sorun çıkabilir. Bu ay büyük olasılıkla bazı yabancı iş anlaşmaları ve kazançlar getirecek.

Profesyoneller: Bu ay isim ve şöhrete kavuşacaksınız. Seyahat size iyi haberler getirebilir. Bu ay zengin olabilirsiniz ve gezegenler bu ay size ün kazandırabilir ve size cesaret, kazanç, adanmışlık ve bağlılık verecektir. Doğası gereği çok çalışkan olduğunuz için, sıkı çalışmanız bu ay tanınabilir. Çabalarınıza güvenle devam edin; bu, iyi çalışmanıza ve istediğiniz şekilde sonuç almanıza yardımcı olabilir. Küçük şeyler için üzülmeyin. Endişeleri bırakın.

Sağlık: Bu ay sağlığınız iyi olacak, ancak bu ay ateşiniz veya baş ağrınız olabileceği için hayati değerlerinizi kontrol etmek isteyebilirsiniz. Hiçbir büyük rahatsızlık olmayacak. Ancak diyetinize dikkat edin. Düzenli olarak bazı fiziksel egzersizler yapın. Bu sizi zinde ve sağlıklı tutacaktır. İş stresine bağlı baş ağrıları görülür. Bilgisayarda çok fazla çalışma yapılması gözlerinizi etkileyebileceğinden gözlerinize iyi bakmalısınız.

Eğitim: Öğrenciler iyi bir ay geçirebilirler. Gezegenler sizi cesur kılacakları için rekabetçi sınavlarda iyi başarılar getirebilirler. Öğrenciler yapmak istedikleri eğitim kursunu yapmak için para alacaklar. Fonlar sorun olmayacak. Cesur, kararlı ve risk alacaklar, bu da eğitim arayışlarında onlara çok yardımcı olacak. Başarıyı simgeleyen, bilgelik ve bilgi katacak gezegenlerin yerleştirilmesinden yararlanacaklar. Eğitim ve burs alma amaçlı yurt dışı gezileri de öğrenciler için zor değil. Gezegenler artık sizi çok çalıştıracak.

Şanslı tarihler: 2, 3, 4, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 27.

Uğursuz tarihler: 1, 5, 6, 10, 11, 12, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 30

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status