Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (9 Temmuz 2018 – 15 Temmuz 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta özel hayatınızı göz önünde bulundurarak önemli bir değişime gidebilirsiniz. Kimin dost ya da düşman olduğunu daha net bir şekilde fark edebileceksiniz. Kendinizi bir hafta boyunca, kendinizi umutsuz görüşmeler ve ilişkilerden kurtarmak için güç ve cesaret bulacaksınız. Bu olaylar sizin için duygusal olarak acı veriyorsa, bunun doğru karar olduğundan emin olunuz. Artık olayları ve insanları manipüle etmeye teşebbüs etmemeniz veya ısrar etmemeniz önemlidir. İlişkilerde gel gitler yerine artık bir kesinlik isteyeceksiniz. Bu sebeple ayrılık gibi ciddi kararlar da alınabilir. Aşk hayatında sürpriz bir karar alınabilir.

Koç burcu bu hafta iyi şeylerin yakında hayatınızda yerlerini bulacaklarından emin olun. Hafta içi ciddi bir ilişkiye sahip olmayanlar için yeni bir aşk bulma konusunda sevgi deneyimlerini ve başarıyı aktarıyor. Genel olarak, bu önünüzde çok duygusal bir hafta var. Bu hafta bir çocuk ya da genç ile ilgili masraflarınız olacak. Bu hafta Koç burçlarının aile üyeleri için evlilik ve aile ilişkilerinde sorunlar olabilir. Bunlar para ile ilgili bir anlayışsızlık ya da tartışmalar nedeniyle ortaya çıkacak.

9 Temmuz – 15 Temmuz Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta yaşadığınız veya birlikte çalıştığınız insanlarla iletişim kurmada hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Sizi anlamadıklarını düşünebilirsiniz ya da sizin fikirlerinize muhalefet olabilirler. Ancak, siz de baskın çıkmak isteyebilirsiniz. Bazı isteklerinizi gerçekleştirmek için kararlı olabilirsiniz.

Hafta boyunca, bir akrabanın ya da arkadaşının sağlık sorununun gelişimi izlenecektir. Bir şeye yardım etmek mümkün. Artık, tanıdığınız bir kişinin genel ya da politik ifadesi hakkında neşeli haberler bekleyebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Aylık Yorumu

Bu hafta, miras mülkiyeti, emekli maaşı, sigorta ve daha fazlası ile ilgili konuşmalar veya taahhütler için iyi bir zamanınız olacak. Maddi yönden umut verici haberler gelebilir. Koç kadınları belirli bir olayın veya konuşmanın gelişmesi beklentisiyle ilgili kaygıları olacaktır. Koç erkekleri ise iş hayatında stres yaşayabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status