Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (9-15 Ekim 2017)

Gösterişli ve havalı bir hayat? Hayır, artık derinlerde iç dünyanızda ilerlemek isteyeceksiniz. 10 Ekim Salı günü şanslı ve hayatını zenginleştiren Jüpiter gezegeninin Akrep burcuna geçmesiyle iç dünyanızla derin bağ kurarak, huzur arayabilirsiniz,  8 Kasım 2018 tarihine kadar, bu noktada hayatınız boyunca daha fazla kontrol sahibi olmak canınızı sıkmış olabilir. Özellikle 8 Kasım 2018 tarihine kadar bazı insanlar ile aynı ortamda bulunmak bile size zor gelebilir. Ancak 10 Ekim sonrasında bu insanlara daha fazla katlanmanız gerekmeyecek. Bu hafta hiçbir şeyi değiştirmek zorunda kalmazsanız, bir şeylere daha rahat yoğunlaşabilir, özellikle aşk hayatında daha güçlü bağ kurabilirsiniz. Bu heyecan verici transit sırasında, iş hayatında sizi kandırmaya çalışan insanlar ile aranıza duvar örülebilir ve kariyerinizde size engel olan kişiler bu hafta hayatınızdan çıkabilirler.

9 – 15 Ekim Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta koç burçları daha fazla araştırmak isteyebilirler ya da bir yarışmaya katılabilir, şans oyunu oynayabilirsiniz. Akrep burcuna geçen Jüpiter ile birlikte yönetme gücünüz artacak ve sekizinci evinizde samimiyet, erotizm ve metafizik alanlar ilginizi çekebilir. İlişkinizde bunlardan ilham alabilir ve duygularınızı bu hafta çok yoğun hissedebilirsiniz. Bu Jüpiter döngüsü boyunca, sadakat ve özgürlük birbirini dışlayan nitelikte değildir. İki duyguyu da bir arada idare edebilirsiniz. Hem bağlılık hem de özgürlük sizin için vazgeçilmez olacak. Ancak kıskançlık da bu hafta gündemde olabilir.

Koş burcu haftanın ortalarında kendi sınırlarını zorlamak isteyebilir. Özellikle ilişkilerde istekleriniz ve fantezileriniz ön planda olacak. Karşı taraftan beklentileriniz artabilir. Bu haftanın bir diğer güzel yanı 10 Ekim sonrasında iş hayatında yeni başlangıçlar olmasıdır. İş seyahatine de çıkılabilir. Ya da işinizden bilinçli olarak ayrılmaya karar verebilirsiniz. Birliğin size getirdiği tüm olumlu şeyleri kabul ederek, şefkatle ve şükranla ayrılmaya özen gösterin. Bu hafta her bitiş sizin için yeni bir başlangıç olacaktır.

Koç Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Venüs Teraziye geçecek ve bu da eşinizin, evliliğinizin, kişisel ve mesleki ilişkilerin, anlaşmaların, sözleşmelerin ve açık düşmanlarınızın 7. evini tetikleyecek. Bu hafta ilişkisi olmayanlar için yeni bir romantik ilişkinin habercisi olabilir. Duygusal ve profesyonel ilişkilerinizi dengede tutmak isteyebilirsiniz. Duygusal ilişkilerde yeni gelişmeler olabilir ve partnerinizden beklentileriniz bu hafta artabilir. Maneviyat ve duygusallık bu hafta sizde ağır basacak. Sevdiğiniz insandan daha çok ilgi bekleyebilirsiniz.

Koç Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Jüpiter bu hafta Akrep burcunun gizemli işaretine geçecek ve bu nedenle yatırım, finans, vergi, sigorta, ortaklık ve krediler gündeme gelecek. Harcamalarınızı ayarlamak isteyebilir, kısıtlamaya gidebilirsiniz. Mali yardımlar sizin şu anki ödemelerinizi gerçekleştirmenizde önemli olacak. Bu hafta riskli yatırımlar yapmamalısınız. Mali sorunlarınızı çözüme kavuşturacağınız bir hafta, belki ek işlerinizden para gelebilir. Ancak bu hafta ödemelerinizi bir şekilde yapacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status