Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (8 Ekim 2018 – 14 Ekim 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta mantıklı ve pratik kararlar  vermeniz gerekecek ya da hayatınızdaki değişimler, başarılarınızı elde etmenize yardımcı olur. Şimdi en önemli şey, sezgiye, önsezilere ve belki de yanlış tavsiyelere dayanarak, duygusal ve dürtüsel kararlar almak değildir. Kararlarınızda bu hafta aceleci olmayın. Bu hafta beklenmedik toplantılar ve temaslar geçmişinizdeki kişilerle birlikte olabilir: sınıf arkadaşları, önceki çalışma arkadaşları, eski komşuları veya unutulmuş tanıdıklar. Birçok koç burcu toplantı ya da görüşme için beklenmedik bir davetiye alır. Genel olarak, bu hafta sürprizler, yakınlarınızdan ve akrabalarınızdan gelen kişilerle ve arkadaşlarınızla ilgili olacaktır.

Koç burcu bu hafta seyahat etmek üzere olanlarınız için duygusal olarak karmaşık olacak. Bu özellikle iş, eğitim veya diğer önemli amaçlarla seyahat etmek zorunda olanlar için geçerlidir. Başka bir kalabalık alanda veya seyahatle ilgili bir iş pozisyonunda çalışma beklentilerinizle ilgili hayal kırıklıkları olabilir. Bu haftaki aşk hayatınız, sadece umut verici ilişkilerin gerçekleşmesini sağlayacak kadar ilginç, olumlu olacak. Muhtemelen hediyeler, farklı ilgi jestleri, romantik bir akşam yemeği, sevgi tanıma, vb. Balık, Yengeç veya Akrep ile ilişkiniz özellikle duygusal olacaktır.

8 Ekim – 14 Ekim Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta terazi burcundaki yeni ay işe birlikte, bu hafta hayatınızdaki kutupları ön plana çıkaracak. Senin karşıtın şeyler içinde olmak, senin egonun ve isteğin, istediğin şeyi elde etmenin yolunda gidebilir. Kendi iddianı tonlamak ve gerçekten neyi başarmaya çalıştığınızı düşünmeniz gerekebilir ve bu sizin için en iyi seçenekse. Zehirli ilişkilerden, kötü alışkanlıklara kadar, hayatınızdaki zehiri ortadan kaldırmakta acımasız olmanız gerekebilir.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Ekim Yorumu

Çarşambadan pazar gününe kadar, cuma günü doruğa çıkacak olan kontrolün artması gerektiğine dikkat etmelisiniz. Bu, diğer güçlü insanlarla veya otorite figürleriyle ego çatışmalarına yol açabilir. Fakat bir kez kontrol altında olmanız için gerek duyduğunuz nedenlerin farkında olunca, daha yüksek bir seviyeye dönüşebilir ve işlerin gitmesine, rahatlamasına ve daha az tehdit altında olmasına izin verebilirsiniz. Bu dönüşüm bir yeniden doğuş gibidir ve sizi daha büyük bir iç güce sahip bırakacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status