Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Eylül 2020 – 13 Eylül 2020)

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta, karışık sonuçlar getirecektir. Aydınlık gezegen Ay’ın ilk evinizden geçişi size tüm konforu getirecek. Kişisel olarak anne babanızdan destek, sevgi ve şefkat alma olasılığınız var ve onlarla olan ilişkiniz bu dönemde daha da pürüzsüz hale gelecektir.

Bu evdeki Ay, karşı cinsten birçok kişiyi size doğru çekerek, tavrınızda sizi çekici ve çekici kılacak. Profesyonel olarak, uzun süredir planladığınız yeni görevler ve çabalar başlatmak için hayırlı bir dönemdir.

Ancak bu evin lordu Mars on ikinci evde, bu da bu dönemde sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor.

Haftanın ortası, birikmiş servet, aile ve birikimlerden oluşan ikinci evinizde Ay durumunda görecek. Bu dönem, ailenizdeki değerli eşyalarınıza yeni mobilya, takı ve birçok ev eşyası şeklinde birçok ilaveler görecek.

Bu süre zarfında asıl amacınız aile üyelerinizle kaliteli zaman geçirmek ve onlarla çevrili olmak olacaktır.

Mülkiyet ve gayrimenkul ile ilgili konularda da olumlu sonuçlar almanız muhtemeldir. Sağlık açısından da bir miktar rahatlama olacak ve kendinizi zinde ve sağlıklı bulacaksınız.

7 Eylül – 13 Eylül Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Profesyonel olarak, size sunulan kaynaklardan en iyi şekilde yararlanabilecek ve böylece işyerindeki performansınızı artırabileceksiniz.

Daha sonra Ay, haftanın son aşamasında üçüncü cesaret, çaba ve kardeş evinize girecek. Bu süre zarfında çevrenizdeki şirkete çok dikkat etmelisiniz.

Bunun nedeni, bu burçtaki Ay’ın toplamda beş gezegenin geçişinin etkisine maruz kalmasıdır, bu da sizi ana yolunuzdan veya hedefinizden kolayca uzaklaştırabilir. Bu nedenle hobilerinize ve bu süreye olan ilginize zaman ayırmanız önerilir.

Müzik, dans veya seyahat olsun, içsel benliğinizle bağlantı kurmanıza ve sizi dikkat dağınıklığından uzaklaştırmanıza yardımcı olacağı için.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu 2021 Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status