Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (6-12 Kasım 2017)

Haftalık koç burcu yorumunuzda bu hafta Merkür ve Venüs işaretlerini değiştirirken aktif bir haftaya hazır olun. Merkür, iletişim, teknoloji gezegeni Yay burcuna geçecektir. Bu sembol iletişimle ilgili faaliyetleri de temsil etmektedir. Yazı yazmak, yayınlamak, vaaz etmek, öğretmek ve danışmanlık yapmak bu evin temel özelliklerini oluşturuyor. Yay yüksek vizyon sahibi olma işaretidir.

Koç burcu Kasım ayının ilk haftasında Ufkunu genişletmek için bir fırsat elde edebilir. Bu hafta, yeni beceriler öğrenmek için iyi bir zamandır. Ruhsal tartışmalar görülüyor. Uluslararası bir toplulukla etkileşim kuracaksınız. Bu hafta yabancı bir dili de öğrenmek için iyi bir zamandır. Yazı yazma, yayınlama ve uzun yolculuk fırsatları da görülüyor

6 – 12 Kasım Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Venüs Akrep burcunun gizemli dünyasına giriş yapıyor ve bu sekizinci evinizi, ortaklıklarınızı ve duygusal stresinizi tetikleyecektir. Bu evdeki Venüs duygusal stres altında iyi haberlere neden olacak. Mali yardım alabilirsiniz ya da biri size karşı çok nazik davranacaktır.

Bu hafta kazanç ve harcamalarınızı ayarlamak için iyi bir zamandır. Ortaklarınız yeni fikirlerle gelecektir. İlişkilerinizle ilgili bazı duygusal kaygılarınız olabilir ve bu süre zarfında sorunlarda çözüm olabilir. Güneş de bu evdedir, bu yüzden duygusal ilişkilerinizle ilgili endişeler olabilir. Sakin olmaya çalışın ve ilişkileriniz hakkında net olun. İş ya da kişisel ilişkilerin yanı sıra eşinizle beklentilerinizi netleştirin. Aynı zamanda, başka bir insandan beklentimiz olması faydalı değildir, çünkü yanlış yapmaya yatkın olabiliriz. Bu hafta beklentilerden uzak durmanızda fayda var diyebiliriz.

Koç Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Eğer bekar iseniz, bu hafta geçmişinizden gelen travmatik deneyimleri iyileştirmeye odaklanmaya başlayabilirsiniz. Tekrar sevmekten korkuyor olabilirsiniz. Aşk hayatında yepyeni gelişmeler olması ya da bazı duygular ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bu hafta eşinize fayda sağlayan heyecan verici finansal haberler duyabilirsiniz. İkiniz de anlayışlı bir yatırım fırsatı ile ileri gidebilirsiniz. Evliler ortak kazanç konusunda sürpriz haberler alacaklar.

Koç Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Bu hafta ya da yakında tatil yapmak akıllıca olacaktır. Yoğun çalışma ortamından uzaklaşıp sevdiklerinize zaman ayırmak iyi gelebilir. Beğendiğiniz ve takdir ettiğiniz iş arkadaşlarınızla işbirliği yapmaktan çekinmeyin. Bu, herhangi bir planı veya projeyi incelemek için iyi bir zamandır. Yeniliğe açık olun ve herhangi bir eleştiri karşısında sabırlı olun. Bu haftanın sonunda enerji, iş hayatında hoş temaslar anlamına gelebilir. İkili iş ilişkilerinde geleceğe yönelik umut verici konuşmalar yapılabilir. Uzun süredir geciktirilen birçok şey son anda ilerlemeye başlayacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status