Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Şubat 2018 – 11 Şubat 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Hayatınızdaki insanlara daha fazla zaman ayırabilir ve enerji harcayabilirsiniz. Sevdikleriniz önceliğiniz olabilir. Özel hayatınızda sevdiklerinizle zaman geçirmekten keyif alabilirsiniz. Sevdiğiniz insan ile ortak bir aktivite yapmayı tercih edebilirsiniz. Hafta ortası, sevdiklerinizle olan duygusal bağlarınızı inceleyebilir ve onlarla daha fazla şey paylaşmak isteyebilirsiniz. Evliyseniz, eşiniz ve çocuklarınızla daha çok zaman geçirerek, onları mutlu etmek isteyeceksiniz. Ya da anne babanızın gönlünü alabilir, ziyaret edebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, kendinize fazladan zaman ayırmanız söz konusu olabilir. Ayrıca hayatınıza odaklanacaksınız ve kendi hedeflerinizde daha fazla özgürlük isteyeceksiniz. Baskılardan kurtulma çabası gösterebilirsiniz. Cumartesi günü Venüs Balık burcuna giriyor ve önümüzdeki haftalarda kendi başınıza, arka planda olmaktan keyif alabilir ve geride kalarak çok daha fazla keyfini çıkarabilirsiniz. Sevdiklerinizle yalnızken daha sevecen olabilirsiniz. Hafta sonu uzun vadeli planlarla uğraşmanız gerekebilir ve sorumluluklarınızda pratik bir yaklaşım izleyerek haftayı bitirebilirsiniz.

5 Şubat – 11 Şubat Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu için haftanın en iyi günleri Perşembe, Cuma ve Cumartesi olacak. Bu hafta önceki evliliğiniz veya eski sevgiliniz ya da yakın ilişkiniz ile ilgili olaylar yaşayacaksınız. Onlarla ilişkili garip rüyalar bile görebilirsiniz. Geçmişte kalan ilişkiler ile ilgili farklı deneyimler yaşanabilir. Rüyanızda görebilir ya da gerçek hayatta karşılaşabilirsiniz. Ancak bir şekilde aklınıza gelecekler. Hatta aranızda sinir bozucu bir şey olabilir. Geri dönme girişimleri de olabilir, ki bu kesinlikle bir yanlış olacaktır.

Bu hafta, işyerinizde veya kariyerinizde ilginç olaylar yaşayacaksınız. Farklı önerilerle bağlantı kurabilir veya sizin için yararlı bilgiler elde edebilirsiniz. Kesinlikle hayatınızın bu döneminde yeni şeyler olacaktır. Mal mülk, inşaat veya onarım görevleri, konut değiştirme ve daha fazlası için olumlu bir hafta geçireceksiniz. Evdeki tamir işlerini de bu hafta bitirebilirsiniz. Ya da alınması gereken ev eşyaları için zaman ve para ayırabilirsiniz. Beklenmedik bir kazanım veya az miktarda para sizi mutlu edebilir.

Genel olarak, planlarınızı ve beklentilerinizi gerçekleştirme fırsatı bulacağınız bir hafta olacak. Artık kendinize güveneceksiniz, başkalarına güvenmemekte kararlı olabilirsiniz ve özellikle verilen sözlerini yerine getirmek önemli olacak. Hafif sağlık rahatsızlıklarınız olabilir. Bu size yaşam tarzınıza veya diyetinize dikkat etmeniz gerektiğini gösterecektir. Yakın aile bireyleriniz veya arkadaşlarınız olan insanlar hakkında endişelenebilirsiniz. Bu hafta arkadaşlarınızla bir araya gelmeniz için davetiye alacaksınız. Yeni bir dostluk, daha önce bilinmeyen şeylere ilginç bilgiler verebilir.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status