Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Mart 2018 – 11 Mart 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta bazı problemleri ciddiye alabilir, konuyu derinlemesine araştırıp anlamanıza odaklanabilirsiniz. Özellikle aile içi ciddi meseleleri bir an önce çözmek isteyeceksiniz. Ayrıca ciddi bir bakış açısı ve yaklaşımdan yararlanarak sorunları çözmek isteyeceksiniz. Salı günü Merkür ve Venüs koç burcuna giriyor. Bu sebeple önümüzdeki günlerde fikirleriniz ve planlarınızla daha açık ve net olabilirsiniz. Bu hafta dış görünüşünüz ile de insanları etkileyecek, güzel bir etki yaratacaksınız. Çevrenizde daha çekici ve keyifli olabilirsiniz ve başkalarının dikkatini çekmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Çevreniz ve gireceğiniz ortamlarda büyük ilgi ile karşılaşabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, biraz daha cesur ve maceraya açık hissedebilirsiniz. Hayatınızdaki önceliklere ve sahip olduğunuz fırsatlara odaklanabilirsiniz. Hafta sonu boyunca, hedefleriniz sizin için daha önemli olabilir ve adımınızı atmaya, ilerleme kaydetmeye veya iyi bir izlenim bırakmaya çalışabilirsiniz. Mars, Pazar günü Uranüs’ü olumlu bir şekilde vuruyor. Hafta sonu bağımsız hissederek, yeni başlangıçlar yapabilir ve yeniliklere açık olabilirsiniz.

5 Mart – 11 Mart Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu için haftanın en iyi günleri Perşembe, Cuma ve Pazar olacak. Bu hafta aileniz veya akrabalarınızla daha ciddi meseleleri ele alabilir ve sorumluluklarınız artabilir. Büyük ihtimalle, akrabalarınızın kişisel veya aile sorunlarını çözmekte yardıma veya tavsiyelere ihtiyacı olacaktır. Bu hafta sorunlar kendi evliliğinizde olursa, bu çatışma ve anlaşmazlık eğilimi daha uzun sürebilir.

Bu hafta bir kız ya da genç bir kadının yaşamında başarı ya da başka bir özel olay sizi mutlu edecektir. Bazılarınız artık bir tane daha çocuğunuz olma olasılığını düşünecek. Evli olanlar için güzel bir hafta olacak. Belki çevrenizden biri de bebek müjdesi verebilir. Bazılarınız, bir çocuğun gelecekteki eğitimi ile ilgili soruların cevaplarını arıyor olacaksınız.

Bu hafta sağlık sorunları göründüklerinden daha ciddi olabilir veya diğer eski hastalığınız yeniden nüks edebilir. Bazı sağlık sorunlarınızı bu hafta erteleyebilirsiniz. Bazı kötü alışkanlıklarınızı da bırakmaya karar verebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Mart 2018 Yorumu

Hafta içi bir duruşma ya da hukuk davasının gelişmesi için olumsuzluklar olacaktır. Genç Koç kadınları bu hafta yabancı veya beklenmedik bir yerden gelebilecek eşsiz bir şans veya fırsat yakalayacak. Bu fırsatı iyi değerlendirmeniz beraberinde daha güzel olanaklar getirebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status