Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (4 Aralık 2017 – 10 Aralık 2017)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta birçok fikir ve aktif bir zihinle haftaya başlayabilirsiniz, Koç burcu bu fikirleri iyi bir şekilde kullanmalı, çünkü odaklanmanız zor olabilir. Bu nedenle şimdilik ne yapabileceğinizi takip etmeye çalışın. Hafta ortası, daha duygusal konfor ve destek sahibi olmak için çalışabilirsiniz. Mars, Çarşamba günü Merkür’e ve Satürn’e olumlu bir şekilde isabet ediyor ve sizi yoğun hafta başında ve hafta ortası disiplininde daha iyi durumda tutacak. Bu hafta programlı bir şekilde çalışmalarınızı sürdürebileceksiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde daha yaratıcı olacak ve çok ciddi şeylere odaklanmak istemeyeceksiniz. Mars, Akrep’e Cumartesi günü giriyor ve önümüzdeki haftalarda, daha çok başarı getirecek şeyler üzerinde çalışabilir, araştırma yapabilir, bazı konularda kaliteye ulaşabilir, iradenizi güçlendirebilir veya iç gücünüzü bulabilirsiniz. Hafta sonu, küçük şeyleri yoluna koymak ve üretken olmak için zaman harcayabilirsiniz.

Koç burcu için haftanın en iyi günleri Çarşamba, Perşembe ve Cuma olacak. Hafta içi iş ya da eğitim hayatında enerjiniz yükselecek ve ertelediğiniz küçük işleri tamamlama şansınız olacak. Kendinizi daha konforlu hissedebilir, maddi konularda da rahatlama söz konusu olabilir. Özellikle kazancınızda sürpriz ek gelir söz konusu olabilir. Ya da eşinizin geliri artabilir.

4 Aralık – 10 Aralık Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burçlarında bu hafta bir başarı elde etmenize veya planlarınızdan birini gerçekleştirmenize yardımcı olacak kişilerle ve kadınlarla olan ilişkileriniz yararlı olacaktır. Hafta içi herhangi bir sebepten dolayı, anneniz, kızınız, büyükanne veya yakın akrabanızla olan ilişkiniz önemli olacak.

Bu hafta Oğlak, Boğa veya Başak burcunda doğan biriyle görüşme ya da konuşma yapabilirsiniz. Kişisel ya da mesleki hayatınızda olası bir değişikliğin daha iyi olmasını düşünmenizi sağlayabilir! Size karşı özel bir dikkat veya tutumun sebebini arayacaksınız.

Erkeklerle olan ilişkiniz büyük oranda finansal çıkarlar, anlaşmalar veya diğer tür para beklentilerine dayanacaktır. Yaşam tarzınız son zamanlarda değişebilir. Özel hayatınızda yeni bir ilişkinin temelleri atılabilir ve bu da dengenizi bozabilir. Genç Koç erkekleri, ön bilgi ve beklentiye sahip olacaklar, paranın tadını çıkarabilirler. Koç kadınları farklı yaşam alanlarında ilerleme şansına sahip olacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status