Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (31 Aralık 2018 – 6 Ocak 2019)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta sizin için oldukça gergin ve tahmin edilemez olabilir. Rahatsızlığınızı kışkırtmaya veya davranışlarınızı veya yorumlarınızı beğenmemeye kolayca meyilli olacaksınız. Belki de sizin açınızdan böyle bir duygusal durum kişisel veya aile yaşamınızdaki gerilimden kaynaklanıyor olabilir, ancak bu bir mazeret olmamalıdır. Davranışlarınızda bu hafta daha sıkı kontrol sahibi olun. Kazanç beklentilerinizde hayal kırıklığı yaşarsanız, bunun geçici bir durum olduğunun farkına varın. Herhangi bir gecikme veya ertelemenin belirli, makul bir nedeni olacaktır. Profesyonel düzeyde, hafta ortaklar veya meslektaşları ile çeşitli temasları teşvik edecektir. Her iki taraf için de önemli taahhütlerin müştereken uygulanmasının yanı sıra onlarla görüşmelerden de iyi sonuçlar beklenebilir.

Koç burcu bu hafta artık yeni potansiyel müşterilerle veya ortaklarla tanışabilirsiniz. Hatta bazılarınız dönüşüm için size daha fazla fırsat verecek bir çevreye gireceksiniz. Hafta boyunca, sizin için önemli görevleri düzenlemek üzere bir kurumu ziyaret edeceksiniz. Bu yedi gündeki artan gerilime rağmen, elde edilen sonuçlar gelecekteki hedefleriniz için önemli bir temel olacaktır. Muhtemelen bunu daha sonra fark edeceksin.

31 Aralık – 6 Ocak Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta Mars, Pazartesi günü Koç’a altı haftalık bir konaklama için girerek bol miktarda enerji ve inisiyatif getirdi. Başlangıçta gergin, sıkıntı veya sabırsızlık olarak bir enerji birikimi fark edebilirsiniz. En iyi seçenek, bilinçli bir şekilde kendinizi olumlu bir faaliyet biçimine uygulamaktır. Yeni projelere başlamak için yüksek derecede bir atılganlık ve itici güç idealdir. Artan fiziksel çekicilik, aşk yaşamınız için idealdir ancak fazla güçlü olmaktan kaçının.

Perşembe-Pazar, kişisel buluşma ve heyecan verici etkinlikleri teşvik eder. Yaşamınızdaki değişime daha açık hissedeceksiniz ve aktif olarak onu araştırabilirsiniz. Yerel rutininizde veya kişisel yaşamınızda yeni bir şeyler denemek için iyi bir zaman. Normal sezgiden daha güçlü olanınız, hangi yöne gideceğiniz konusunda hızlı kararlar vermenize yardımcı olabilir. İçgüdülerinizi takip edin ve karşınıza çıkan fırsatlardan en iyi şekilde yararlanın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status