Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (30 Nisan 2018 – 6 Mayıs 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta başarılı olmanıza engel olan şeyler ortadan kalkabilir ve kendinizi daha hırslı hissedebilirsiniz. Özellikle de zamanında gerçekleşmesi gereken bir şeyde gecikme olmayacak. Eğer bir yerden ödeme bekliyorsanız, bu ödeme de zamanında elinize geçecek. Eğer bir erkeğe bu kişi akrabanız, arkadaşınız veya meslektaşınız olabilir, söz verdiyseniz bu sözü tutacaksınız. Ya da size sözü olan kişiler de sözlerini zamanında yerine getirecekler ve kimse mağdur olmayacak. Ancak haftanın ilk günleri, geçen hafta yarım kalan işleriniz sizi zorlayabilir. Bu yüzden daha fazla mesai yapmanız gerekebilir.

Hafta genelinde iş ve eğitim hayatında daha verimli olabilir, yüksek enerjiniz ile çevrenize de ilham verebilirsiniz. Yeni başladığınız bir şeyin nihai sonucuna bu hafta ulaşmanız olasıdır. Ya da bu hafta için planınız, yeni bir şeyin başlangıcını geciktirebilir. Bir plan ya da projeyi gelecek haftaya erteleyebilirsiniz. Akrabalarınızdaki çocuklar, torunlar ve gençlerden alacağınız sürprizler sizi mutlu edecek. Belki onların başarı haberler gelebilir ve sizi gururlandırabilir.

30 Nisan – 6 Mayıs Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu hafta genelinde aile içerisinde katılacağı çeşitli davetler, alacağı haberler ve etkinlikler ile akrabalarıyla iletişim halinde olacaklar. Arkadaş çevrenizdeki veya akrabalarınızdaki kadınlarla bu hafta çok daha fazla iletişim kuracaksınız. Hatta telefon görüşmeleri ya da toplantılar planlayarak bir şeyleri görüşmeniz gerekebilir. Eğer evlenecek biri varsa, düğün hazırlıkları ile de ilgilenebilirsiniz.

Mayıs ayının başlangıcı size aşk hayatınızda ilginç olaylar getiriyor. Bazı durumlarda bu, dünyanın farklı bölgelerinden gelen insanlarla yeni buluşma ve toplantılar için iyi bir zaman olacaktır. Başka bir ülkede yaşayan biriyle ilişkiye başlamanız da olasıdır. Aşk hayatında beklentilerinizin üzerinde olaylar olacak.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Mayıs Yorumu

Haftanın hüzünlü anları, sizin için önemli olan küçük haftalık hatalar veya gecikmelerle ilgili olacaktır. Bu hafta bazı hatalarınız sizi huzursuz edebilir. Depresyonlu ruh halinden kaçının. Kuruntulara kapılmayın. Çünkü bu sizin için önemli ve yapıcı bir hafta olacak. Enerjinizi olabildiğince yüksek tutmaya çalışın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status