Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (30 Ekim – 5 Kasım 2017)

Haftalık koç burcu yorumunuzda bu hafta Merkür gezegeninin akrep burcunda yönelmesi ile birlikte bazı önemli parasal gelişmeler söz konusu olacak. Parasal sorumluluklarınızı gözden geçirmek ve bazı eksikleri gidermek isteyebilirsiniz. Para yönünden alacak verecek konularında son derece temkinli olmanız gereken bir haftadasınız. Eğer borçlarınız varsa, kredi çekme işinizde sıkıntı çıkmayacak ya da borç bulmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Fakat atacağınız imzalara karşı daha dikkatli olacaksınız. İş ortaklıklarında problemler aşılacak. Hatta bazı konularda sizin sessiz kalmanız daha hayırlı olabilir. Aşk hayatında karşı tarafın size baskı uygulamasına tahammülünüz olmayacak. Bu nedenle aranızda denge kurmak zor bir hal alabilir.

Koç burçları Ekim ayının son haftasında iş hayatında sorunlarını aşamasalar da sabırlı ve temkinli olmaları onlara kazandıracak. Çalışma arkadaşlarınız ya da ortaklarınızla adil anlaşmalar yapmaya gayret edin. Özellikle mesleki yönden değişim söz konusu olabilir. Bu dönemde farklı bir iş alanı dikkatini çekebilir ya da iş düzeniniz değişmeye başlayabilir.

30 Ekim – 5 Kasım Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burçları 22 Ekim ile 9 Aralık tarihleri arasında meydana gelen mars terazi geçişi ile birlikte aşk hayatında sorunların üstesinden tek başına gelmek yerine destek ihtiyacı hissedebilirler. Eşiniz ya da sevgilinizle aranızdaki sorunları birlikte aşmanız çok daha önemli bir hal alacak. Sevdikleriniz ile dayanışma içerisinde olmaktan çekinmemelisiniz.

Koç Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Artık egemen gezegeniniz Mars, ilişki alanında dolaşıyor, ortaklık konularında daha iddialı hissediyorsunuz. Bunun anlamı, eğer ilişkinizde sevgiliniz ile sorunlar varsa onuna karşı güven sorunları ortadan kalkacak. Artık ilişkinizde yapıcı taraf siz olacaksınız. Gerçek şu ki sadece başka şeyler için sabrınız kalmayacak. Sorun istemeyeceksiniz, bir şeylere hazırsınız! Bu hafta aşk hayatınızda ekstra baskı hissettiğiniz bir alan kariyer yükümlülükleri olacak. Bu nedenle verebileceğinizden fazlasını isteyen eşinizle aranızda ilgi sorunu olabilir. İş ve aşk dengesi kurmakta zorluk yaşanabilir.

Koç Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Zorluklar, ödün vermeyeceğinizi bildiğiniz değerler için ayakta kalmanıza yardımcı olacaktır. Kendi istekleriniz ve huzurunuz bu hafta başkalarını hoşnut etmekten veya çabucak başarıdan daha önemlidir. Rahatsız olsanız bile kendinize güvenin. Durumunuzu değiştirmek için herhangi bir yanlış yapmaktan ve acele etmekten kaçının. Para veya masraflarla ilgili her durumda çok dürüst olun. Yavaş, detay odaklı bir yaklaşım en iyisidir. Hafta ortası faydası olacak iş arkadaşlarını ve müşterilerin olumlu geribildirimleri olacak. Sizi bazı konularda minnet duyacaklar. Bu hafta sonu tatil yapmak için ideal bir zamandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status