Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Aralık 2018 – 9 Aralık 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta gelecek yıl için yen, plan ve projeler yapmanız gerekebilir. Bu hafta yıl sonu için de planlarınızın bazılarını belirleyecek bir konuşma yapacaksınız. Bu konuşma aile içerisinde olabilir. Büyük ihtimalle, başka bir şehirde ya da ülkede yaşayan biri ile de olacaktır. Kesinlikle bu kişinin görüşüne veya yardımına güveneceksiniz. Bu hafta, ailenizdeki bir çocuk veya gençle ilgili bir belgeyi hazırlamak veya almak için iyi bir zamanınız olacak. Hoş olmayan ve zor bir duruma gelebileceğinden, özellikle kadınlarla çatışmayı önleyin. Bu yedi gün boyunca, çoğunlukla erkekler tarafından sağlanan mali yardım, pratik tavsiyeler veya size yararlı olabilecek diğer haberleri bekleyebilirsiniz. Önceki dönemlerde olduğu gibi, hafta içi planınıza göre her şeyin gerçekleşmesi mümkün değildir.

Koç burcu bu hafta bazı şeyler, sizi bir tür kayıp ya da başarısızlık olarak göreceğinizden, sizi gelişmeleriyle kesinlikle rahatsız edecektir. Aslına bakarsanız, şimdi size gelen her şey, sizi gelecekteki hatalardan veya kayıplardan korumaktır. Koç kadınları alışveriş için iyi bir hafta geçirecek ve ilk yılbaşı hediyenizi bile alabilirsiniz. Koç erkekleri bir sebepten dolayı geçmiş aşk ilişkilerine ya da arkadaşlıklarına geri dönecekler.

3 Aralık – 9 Aralık Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye, dünyanın zirvesinde hissetmeli ve herkesle sıcak ve dostane ilişkilerin tadını çıkarmalısınız. Herhangi bir iyi şeyde en iyisini yapmak için yüksek enerji, coşkunuzu ve özgüveninizi kullanın. Fırsatlar kişisel, manevi ve maddi gelişim şeklinde olabilir. Toplam net birikiminizi, memnuniyet düzeyinizi ve memnuniyetinizi artıracak finansal kazançlar mümkündür.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Aralık 2018

Cumadan Pazara rol yapmak gerektirmeden kendiniz olmaktan rahat ve emin hissedeceksiniz. Çalışmak zorunda kalırsanız, işinize iddialı enerji ile odaklanabilecek ve iyi bir şekilde yapabileceksiniz. Eğer rahatlamak isterseniz, başka bir şey yapman gerektiğini hissetmeden yapabileceksin. İç huzurunuz tüm ilişkilerinizi normalden daha uyumlu hale getirecektir. İsterseniz veya sadece katılırsanız, lider olabilirsiniz, bu size bağlıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status