Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Ocak 2018 – 4 Şubat 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta bazı rahatlıklarınız olabilir ve ilgi arayışı içinde haftaya başlayabilirsiniz. Özellikle duygusal ihtiyaçlarınıza eğilimli olabilir ve kendinize duygusal destek veren kişilerden beklentileriniz çoğalabilir. Hafta ortasında, kendi isteklerinizi yapmaya çalışabilir ve başkalarına karşı da daha fazla sevecen ve cömert hissedebilirsiniz. Çarşamba günü, sevgi ve aşk hayatı alanında bir ay tutulması oluşuyor. Bu ay tutulması ile birlikte sevdiklerinizle daha yakınlaşabilir, sevdiğiniz hobiler hakkında daha tutkulu olabilir ve size iyi davranan kişilere siz de iyi davranabilirsiniz. Ayrıca yaratıcı projeleri bitirip daha fazla rahatlık ve konfor hissi kazanabilir kafanızı dinleyebilirsiniz. Merkür, Çarşamba günü de Kova burcuna giriyor ve bu nedenle önümüzdeki günlerde düşüncelerinizde farklılıklar olabilir. Geleceğinize daha fazla odaklanabilir ve arkadaşlarınızla veya bir sosyal grup halinde en keyif aldığınız etkinlikleri yapabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde yüksek enerjinizle birlikte daha üretken ve verimli hissedebilirsiniz. Ayrıca elinizden gelenin daha fazlasını yapabilirsiniz. Cumartesi günü Mars, Merkür’ü olumlu bir şekilde isabet ediyor. Bu sebeple de başkaları üzerinde daha çekici olabilirsiniz. Ayrıca yeni fikirler bulabilirsiniz. Hafta sonu sevdiklerinizle vakit geçirmek iyi gelecektir ve dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

29 Ocak – 4 Şubat Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu için haftanın en iyi günleri Çarşamba ve Cumartesi olacak. Bu hafta profesyonel görevleri yerine getirmek için daha fazla dikkat ve sorumluluk gerekiyor olacak. Çelişkili meslektaşlarına, yöneticilere veya müşterilere dikkat edin. Hemen her verilen söze güvenmeyin, yoksa mağdur olabilirsiniz. Bazı insanlardan rahatsızlık duyuyorsanız, hatalarını yüzlerine vurarak doğrudan yüzleşmekten kaçının. Herhangi stresli durumu çözmek için en makul olan ve diplomatik yaklaşımı deneyin.

Bu hafta, bir adam aracılığıyla alacağınız önerilere veya fikirlere açık olun. Bu tavsiyeler sizin gelecekte ya da şu an alacağınız kararlarda bir hayli işe yarayabilir. Bu hafta, beklenmedik veya öngörülemeyen nakit veya finansal harcama, özel masraf durumu ortaya çıkabilir. Para, finansal belge veya sözleşme için tamamen farklı bir beklenti yüzünden hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bir kız ya da genç bir kadının yaşamındaki olaylar bir miktar endişe yaratacaktır.

Bu hafta, ailenizdeki veya arkadaşlarınızdaki bir kadına hediye vermeniz veya başka bir jest yapmanız gerekebilir. 35 yaş üstü koç erkeklerinin kişisel veya mesleki planlarını geliştirme fırsatları daha yüksektir. 35 yaşın altındaki koç kadınları sağlığına daha dikkatli davranmalılar. 35 yaş üstündeki koç kadınlar, kişisel gardıropları için alışveriş yaparak morallerini yerine getirebilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status