Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Haziran 2020 – 5 Temmuz 2020)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta, Koç burcunda doğduysanız, duyarlılığınızın ve duygusallığınızın kararlarınızı ve eylemlerinizi belirleyeceği bir hafta önünüzde var. Haftanın sonunda bunun iyiliğiniz için olup olmadığını öğreneceksiniz.

Bu hafta boyunca, para ile ilgili şeylerin yanı sıra bu konuda dürtüsel eylemlere ve kararlara güvenmekten kaçının. Beklenmedik para alabilirsiniz, ancak bu burçtaki tüm temsilcilere parlamak pek olası değildir.

Bu hafta, satın almak istediğiniz mülkle, yaşadığınız evle ilgili herhangi bir değişiklik için uygun olacaktır. İşinizde sizin lehinize gelişecek değişiklikler yapabilirsiniz.

29 Haziran – 5 Temmuz Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta, akrabanız veya tanıdığınız bir kadının uygun tedavisinin tadını çıkaracaksınız. Sağlıksız şeyler veya alkol kullanımında dikkatli olun!

Hafta seyahat için uygun olacak. Benim tavsiyem, özellikle başkalarıyla görüşmelerde pervasız eylemlere veya kibirli eylemlere dikkat etmektir. Akrabanızın veya arkadaşınızın beklenmedik eylemleri sizi gergin ve huzursuz hale getirecektir.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Erkekler hoş olmayan bir sorunu çözebilecek ve son haftalarda biriken gerilimden kurtulabilecekler. Kadınlar yaşamlarındaki yeni problemleri ve sıkıntıları daha duygusal olarak kabul edecek ve bir erkeğin bunları çözmede yardımına büyük ölçüde güveneceklerdir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status