Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Ekim 2018 – 4 Kasım 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta genç bir kişinin hayatındaki karmaşık durumlar sizi de etkileyebilir. Mesela arkadaşlarınız, meslektaşlarınız veya komşularınız ile alakalı bazı olayları takip edeceğiniz bir haftadır. Bu hafta zor bir doğum veya bebek bekleyen biri hakkında haberler alabilirsiniz. Bir oğul, torun, yeğen ya da ailenizdeki diğer gençlerle ilgili haberlerden memnun kalacaksınız. Bir kadınla bir toplantı, görüşme veya genel mesleki katılım, onunla ilişkinizde gerilim yaratacaktır. Bu hafta, para ile ilgili beklenmedik konular, plansız bir ödeme veya geçici bir zorluğa neden olabilecek diğer masraflar ortaya çıkacaktır. Bütçeniz konusunda temkinli olmanız gerekecek.

Koç burcu bu hafta aşk hayatında sürprizler ile karşılaşabilirler. Koç kadınları beklenmedik koşullarda yeni bir romantizm yaratabilecekler. Koç erkekleri, çocuk veya diğer acil aile ile ilgili taahhütler için daha yüksek bir masrafa sahip olacaktır. 35 yaşın üzerindeki erkekler, kendileri için önemli bir fırsat olacak bir davet veya teklif alacaklar. 35 yaşın üzerindeki kadınlar, anlaşmazlığa veya çatışmaya dönüşecek bir sohbet için hoş olmayan bir toplantıya ya da ziyarete gidebilirler. Gergin bir konuşma ortamı olabilir.

29 Ekim – 4 Kasım Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta Pazartesiden cumaya ama Çarşamba günü zirveye çıkan aşk hayatınızda zorluklar olabilir. Ya da paranız ve harcamalarınız yüzünden stres altında olabilir. Zaten bir sevgiliniz varsa, beklenmedik bir olay, üzüntü ve değişimin nedeni olabilir. Yatak odasında bir değişim veya heyecan ihtiyacınızın reddedilmesi olabilir. Eğer çıkıyorsan, yeni bir romantizm kesinlikle heyecan verici olabilir ama çok uzun sürmeyebilir. Finansal rüzgârlar mümkündür, ancak paranıza daha fazla dikkat etmelisiniz.

Cumartesi ve Pazar günleri özgüven ve cesaret getirir. Bu, özellikle rekabetçi bir nitelikte olmak üzere, egzersiz, el emeği ve spor aktiviteleri gibi fiziksel aktiviteler için mükemmel bir hafta sonu. Bu, geçmişte bıraktığınız zor projelerin üstesinden gelme zamanı olacak. Kişisel ilişkiler, özellikle samimi yönünüzden gelenler ekstra sıcaklık, çekicilik ve karizmadan faydalanacak. Diğerleri sizi her zamankinden daha çekici bulacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status