Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (28 Mayıs 2018 – 3 Haziran 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta boş zamanlarınızdan bazılarını akrabanız veya arkadaşınız olabilecek bir kadınla geçirmeniz iyi olur. Ailenizin size ihtiyacı olabilir. Belki bir kutlama ya da başka vesileler ile sevdiklerinize yardım etmeniz gerekebilir. Bu düğün hazırlığı da olabilir. Hafta içi yeni ve ilginç şeyleri öğreneceğiniz yepyeni bir arkadaşlık kurabilirsiniz. Yeni dostluklar edinerek onlardan öğütler alabilirsiniz. Belki iş ortamında tanışacağınız biri size bir konuda fikir verebilir. Kariyerinize dair önemli ipuçları alabilirsiniz.

Koç burcu bu hafta, yakın geçmişte yaptığınız bazı “hatalarınızın” anlamını anlayacaksınız. Aslında bu hataların sonrasında kaderinizin nasıl şekillendiğini düşünerek şu anki halinize şükredebilirsiniz. Şu an bulunduğunuz konum sizi mutlu edecek. Bazı şeylerin olması gerektiğini kabl edeceksiniz. Onlar sayesinde artık kişisel yaşamınızda veya işinizde başarıya ulaşabileceksiniz.

Bu hafta gelişim açısından çok ilginç olacak, bu da sizi bir karar vermenize ya da ileri adım atmanıza neden olacak şansa sahip olmanızı sağlayacak. Tecrübelerinizden faydalanabilirsiniz. İş ya da eğitim hayatına dair yeni kararlar alabilirsiniz. Belki bu bir sınava girmek ya da kursa yazılmak olabilir. Aşk hayatında bu hafta sevdiğiniz insandan hediye alabilirsiniz. Bekar olanlar ise iş ortamından biri ile flört edebilirler.

28 Mayıs – 3 Haziran Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta elinize geçecek ve evinize girecek hediyeler, kazanımlar ya da diğer maddi şeyler sizi mutlu edecek. Sizi takdir edecek insanlar olabilir ve sizi tebrik edebilirler. Belki bir başarınızı birlikte kutlayabilirsiniz..

Hafta içi mesleki gelişiminiz veya eğitiminiz için önemli olacaktır. Daha fazla konsantrasyon ve seferberlik, başarılı olabileceğinize dair güvenmediğiniz şeylerde bile başarılı olmanıza yardımcı olacaktır. Çalışma ortamındaki insanlar da sizi teşvik edebilir.

Çok fazla duygusal olabilirsiniz. Ayrıca aşırı egzersiz veya uykusuzluğa yol açabilecek tempolu bir hafta olabilir ve sorumluluklarınız ağır gelebilir. Bu nedenle daha fazla dinlenme ve daha iyi (sağlıklı) beslenme ihtiyacını ihmal etmeyin. Kendinize de zaman ayırın.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Haziran 2018

Bu hafta, evde ya da telefonla sohbet ederek, tebrik kartı ya da hediye göndererek, bir kız ya da genç bir kadının hayatındaki önemli bir şölen kutlayacaksınız. Söz, nişan ya da düğüne katılabilirsiniz. Hafta sonu sevdiklerinizle bir kutlamada bir araya gelebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status