Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Temmuz 2020 – 2 Ağustos 2020)

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta, yeni ve eski arkadaşlarınızla veya tanıdıklarınızla tanışacaksınız. Bunun için özel bir nedene gerek yok. Bu olayların doğal olarak meydana gelmesi muhtemeldir. Geçmişte birlikte olduğunuz insanlarla tanışmanız ilginç bir gelişime sahip olacaktır: sınıf arkadaşları, meslektaşları, komşuları ve diğerleri.

Bu hafta yakın gelecekte ortak eylemler için arkadaşlarınızla ilginç planlar organize edebilirsiniz. Arkadaş çevrenizdeki insanlarla ilgili birkaç yeni projeye katılmak mümkündür.

Bu hafta boyunca, hata yapma, sahtekarlık nesnesi olma, eksikliklerden dolayı bir şey kaybetme ve daha fazlası riski olduğu için mali işleriniz daha fazla dikkat gerektirecektir. Genel olarak, para ile ilgili tüm eylemlerinizde olabildiğince odaklanın.

Hafta boyunca, bazılarınız miras, miras, emeklilik vb. İle ilgili mali konuları tartışacak veya çözeceksiniz.

27 Temmuz – 2 Ağustos Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu 

Bu hafta yapılacak seyahatlerde herhangi bir tartışma veya çatışma yaşanacak. Genel olarak, önümüzdeki iki hafta içinde yapacağınız bir geziye veya farklı şehirlerden ve ülkelerden insanlarla temasa ilişkin çok fazla gerilim olacaktır.

Sevgi açısından, başka bir kasabada yaşayan bir partneriniz varsa, kıskançlık, yanlış anlama, vb. İle ilgili anlaşmazlıklar ortaya çıkacaktır.

Koç kadınları yakın ve uzak arkadaşlarla daha canlı iletişim kuracaklar. İlginç haberler, etkinlikler, yeni bir toplantı planlarını ve daha fazlasını tartışacaksınız.

Koç erkekleri büyük ölçüde Aslan, Koç veya Yay burcunda doğan insanların eylemlerine veya kararlarına bağlı olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status