Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Kasım 2017 – 3 Aralık 2017)

Koç burcu haftalık yorumunda hayallerinize ulaşmak isteyeceğiniz bir hafta sizleri bekliyor olacak. Haftanın başında Koç burcu olanlar kendilerine biraz zaman ayırıp dinlenmek için fazladan zaman harcamak isteyebilirsiniz. Kafanızdaki yorgunluğu atmak, aynı zamanda fiziksel yorgunluktan da kurtulmak için Pazartesi ve Salı günleri her türlü fırsatı değerlendirmek isteyeceksiniz. Hafta ortası kendinize, kendi isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza ve ne yapmak istediğinize odaklanabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, işleri biraz yavaşlatabilir ve daha istikrarlı ve kendinden emin olabilirsiniz. Mars, Cuma günü 1 Aralık tarihinde Uranüs’e muhalif davranıyor ve daha asi iseniz, yeniliklere açık olmayabilir veya değişimden kaçınabilirsiniz. Venüs de Cuma günü Yay’a giriyor ve Merkür 3 Aralık Pazar günkü Yay’da gerilemesine (geriye doğru ilerleyişe) başlıyor. Dolayısıyla önümüzdeki haftalarda ilişkilerinize daha çok odaklanmak ile birlikte özel hayatınıza yoğunlaşmak, zaman ayırmak için mücadele edebilirsiniz.

Koç burcu için haftanın en iyi günleri Çarşamba, Perşembe olacak. Hafta sonu kendi inandığınız şeyleri savunmuyor olabilirsiniz ya da bu gücü hissedemeyebilirsiniz. Ancak açık fikirli olmaya ihtiyaç duyuyorsunuz. Pazar günü İkizler burcunda dolunay oluşuyor. Aklınızda ne olduğunu karşı tarafa rahatça söyleyebilirsiniz. Ancak seçtiğin kelimeleri de dikkatle incelemeliyiz. Yoksa bazı yanlış anlaşılmalar veya gerginlikler olabilir. Pazar günü iletişimde dikkatli olmaya gayret edin.

Koç burcu bu hafta beklentilerinizin veya vaatlerin gerçekleşmesine yönelik gelişmeler yaşayabilirler. Biraz sorun ya da endişe söz konusu olabilir. Ancak bu problemlerin oluşmasının nedenlerini düşünmenizi sağlayacaktır. Onları çözmek için ayrıca zaman harcamanız gerekebilir.

27 Kasım – 3 Aralık Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Genel olarak, hafta mali konularda yararlı olacak, ancak anlaşmazlıklar veya para ile ilgili çatışmalar gündeme gelebilir. Birine az miktarda borç vermek zorunda kalabilirsiniz. Hafta boyunca Terazi, Kova ya da İkizler burçlarıyla dostça bir ilişki sağlayabilirsiniz ya da aile ilişkisinde bağlarınız güçlenebilir.

Bu hafta boyunca kişisel belgeleriniz, gizli bilgileriniz veya kişisel yazışmalarınızda bir tür kayıp, istismar gibi riskler ortaya çıkarabilecek kişilere dikkat edin.

Aşk hayatınız önemli olayları veya değişiklikleri içermiyor. Ancak, eski bir ilişki yeniden gündeme gelebilir. Birkaç hafta veya yıllar önce ayrıldığınız bir insan ile karşılaşabilir ve iletişim kurabilirsiniz. 35 yaşın üzerindeki koç kadınları bu hafta hayatlarında karşılarına çıkan fırsat ve imkanların farkına varacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status