Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Mart 2018 – 1 Nisan 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta kendinizi daha yaratıcı hissedebilirsiniz. Hafta başında herhangi bir stres altında hissediyorsanız, bu sizin için yararlı bir çıkış olabilir. Stresiniz yaratıcı yönünüzü tetikleyebilir. Kendinize eğlenmek ve kafa dağıtmak için biraz zaman ayırmanız gerekebilir. Üzerinizdeki baskıdan kurtulmak için de bir çıkış yolu arayabilirsiniz. Belki iş yükünüz size fazla gelebilir. Ya da özel hayatınızdaki sorumluluklardan biraz da olsun kaçmak isteyebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, yapılması gereken işlere odaklanabilirsiniz ve özellikle bir süreliğine dikkatinizi çeken veya bitmemiş olan küçük görevler ve işler ile ilgilenebilirsiniz. Özellikle üretken enerjinizden daha iyi faydalanabilirsiniz. Cumartesi günü, Venüs para alanınıza giriyor ve daha hoşgörülü olabilirsiniz. Cumartesi günü ilişki alanında bir dolunay yaşanıyor ve hayatınızdaki insanlara hafta sonu odaklanabilir, ilişkilerinizi geliştirmek, başkalarıyla bağlantı kurmak için engelleri kaldırmak ve daha pozitif bağlantılar üzerinde çalışmak isteyebilirsiniz.

26 Mart – 1 Nisan Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu için haftanın en güzel günleri Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta akrabalarınız, arkadaşlarınız veya ortaklarınız gibi farklı kuşaklardan insanlarla toplantılar ve konuşmalar yapacaksınız. Bu etkinliklere katılacak kişilerle konuşmanızı sağlayacak çeşitli etkinliklerin veya toplantıların bir parçası olacaksınız.

Bu hafta, hayatlarının değişim sürecinde olan insanlarla olan ilişkinizde bir çeşit ayrılık ya da durgunluk yaşayacaksınız. Bazı durumlarda, böyle bir ayrılık güçlü çelişkiler, çatışan yaşam hedefleri olabilir. Belki fikirleriniz de uyuşmayabilir.

Bu hafta, arkadaşlarınızın veya akrabalarınızın katılacağı mahkeme veya yasal işlemlerin ilerlemesini takip edebilirsiniz. Hafta genelinde kişisel kaprislerinizi takip ederek veya etrafınızdaki mevcut gerçekliği görmeyerek, plan yapmaktan veya geleceğini tahmin etmekten kaçının.

Bu yedi gün boyunca, kendinizi gelecekteki kayıplardan veya hayal kırıklıklarından korunmak istiyorsanız, plan projeleriniz için gerçekçiliğe ihtiyacınız olacak. Bu haftaki çatışmalar, duygusal durumunuzun bir sonucu olarak sizin hatalarınızdan kaynaklanacak. Özellikle aşk hayatında sizin stresiniz ilişkinizi olumsuz etkileyebilir.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Nisan Yorumu

Bu hafta, romantik partnerinizle birlikte yaşamaya başlamak ya da bir evlenme teklifi hakkında konuşmak için iyi bir zaman olacaktır. Hafta içi yeni bir iş teklifi veya seyahatle ilgili yeni bir plan sizi memnun edebilir. Hafta boyunca farklı yerlerden insanlarla iletişim kuracaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status