Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (25 Aralık 2017 – 31 Aralık 2017)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Biraz daha dinlenmeye ve zihninizi toplamaya ihtiyacınız olacak. Venüs, Pazartesi günü kariyer ve yaşam alanına giriyor. Önümüzdeki haftalarda kendinizi daha iddialı, yönlendirilmiş, istikrarlı, kararlı, hedeflerinize odaklanmış ve daha hırslı hissedebilirsiniz. Hafta ortası, ay burcunuza geçiş yapıyor ve daha enerjik ve hevesli olabilirsiniz. Yeni projelere ve yeni bir hedefe odaklanabilirsiniz. Yeni fırsatlar arayabilir ve yeni işlere başlamak için önümüzdeki ayı bekleyebilirsiniz. Şu günlerde gelecek için yeni planlar ve hedefler aklınızı kurcalıyor olacak. Bazı olmayan şeyleri bırakıp yerine yeni başlangıçlar yapmaya hazır hissedebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, son zamanlarda karışık hale gelen özel hayatınızda dengeleri sağlamaya çalışabilirsiniz. Başkaları ile ilişkinizdeki sorunları düzeltmek önceliğiniz olacak. Aile içerisinde de huzur sağlamak görevi size düşebilir. Aşk hayatında sevdiğiniz insanla sorunlarınızı konuşarak halletmek için bu hafta uygun zamanı yakalayacaksınız. İlişkilerde istikrar ve güvenlik sağlamaya çalışabilirsiniz. Hafta sonu, zihinsel enerjiniz daha fazla olabilir ve bir sürü yeni fikir bulabilirsiniz. Daha ilgi çekici olabilirsiniz. Kendinizi faydalı şeylerle meşgul etmeye devam edin.

25 Aralık – 31 Aralık Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu için haftanın en iyi günleri Salı ve Çarşamba olacak. Hafta ortasında aklınızı kurcalayan sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Ev ya da çalışma ortamında gerginlikler sona erebilir. 2017 yılının son haftasında bazı koçların yakın akrabalarının sağlığıyla ilgilenmesi gerekebilir. Günlük yaşamda bir kadın ile bir ilişki yaşayabilirsiniz ve sizi strese sokabilir.

Aralık ayının son haftası koç burçları için mali açıdan fayda sağlayacak ve para ile ilgili planları veya beklentileri gerçekleştirebileceksiniz. Beklenmedik bir sorun ortaya çıkabilir, yanlışlıkla dikkatsizlik ya da pervasızlık yüzünden kaza veya olay meydana gelebilir.

Ayrıca Bakınız: 2018 Koç Burcu Yorumu

Bu hafta çalışanlar ve okuyanlar için hoş anlar, küçük eğlence ya da çeşitli tatil sürprizleri olabilir ve ilişkilerde yoğun duygular mümkündür. Yılın son günlerinde, iş ya da işle ilgili haberler ya da önerilerden memnun kalabilirsiniz. Hafta boyunca bir çocuğun veya sizinle yaşamayan bir torun ya da kuzen yüzünden aile içerisinde gerginlik olabilir. 35 yaş üzerindeki koç kadınları herhangi bir sağlık problemini ihmal etmemelidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status