Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Aralık 2018 – 30 Aralık 2018)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta 2018’in son haftasında, farklı düşünceler kafanızı karıştırabilir ve yeni bir kazanç arayışına girebilirsiniz. Veya finansal ya da aile içi ekonomi krizini önleme arzunuza bağlı olarak planlarınızda beklenmeyen değişiklikler yapmanız gerekecektir. Hafta boyunca, tanıdığınız bir erkek için bir sağlık probleminin gelişimini dikkatlice izleyeceksiniz. İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğan insanlarla olan ilişkiniz, insanların hareketleri veya yorumları nedeniyle oluşabilecek bir gerilim veya endişe döneminden geçecektir. Bu hafta, yılbaşı hediyelerini bitirmiş olsanız bile, yine de çocuklar veya gençlerle ilgili masraflarınız olabilir, çeşitli nedenlerden dolayı olabilir. Bazılarınız çocuklardan veya onların iyiliği için alacağınız paranın tadını çıkaracak.

Koç burcu bu hafta yetersiz yaşam deneyimleri nedeniyle bir kadına karışabilirsiniz. Gelecekleri için önemli olan durumlara aceleyle veya duygusal olarak tepki verebilecek kadınlarla çatışmalardan kaçının. Müdahaleniz iyi niyetli olabilir, ancak sonuçta isteksizlik veya muhalefet olabilir. Bu hafta Koç kadınları hem evde hem de işte daha fazla sorumluluk ve görevle yüklenecek. Koç erkekleri evde daha fazla çalışma yapmaları gerekebilir. Bazılarınız iyileştirmeleri veya ev değişikliklerini başarıyla tamamlamış olacaksınız.

24 Aralık – 30 Aralık Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye, duygularınızı sevdiklerinizle paylaşmak için ideal bir zamandır. Samimi ilişki açıklığınızdan ve dürüstlüğünüzden faydalanacaktır. Yeni bir ilişki aynı gerçek niteliklere dayanacaktır. Karşılıklı saygı ve anlayış, çok başarılı kişisel ve ticari ortaklıklara yol açabilir. Herkese açık profiliniz, kariyerinize yardımcı olabilecek bir gelişimin tadını çıkaracak.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu 2019 Yorumu

Cumadan pazara, harika şeyler yapmak ve başarılı olmak için artan bir ihtiyaç getiriyor. Ancak hayatınızın farklı alanları aynı yönde çalışmayabilir. Belki de kişisel ve mesleki yaşamınız arasında bir uyum eksikliği vardır. Yaşamın herhangi bir alanında ilerleme kaydedecekseniz, yaşamınızdaki tüm bu rekabet eden faktörler birlikte çalışmalı veya en azından birbirleriyle uyuşmalıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status